1351
1273
عنوان

این خواهرشوهر نفهم هست یا نه

242 بازدید | 27 پست

وای دو دقیقه میرم جاشون به اندازه یک سال پشیمون میشم خدا...مامانش جا سلام بااخم میگه زن شوهر معلوم هست کجایین باز خواهرش

اومده میگه مامان فسنجون درست کرده بعد گفته براتو بفرسته.. سهیل بچه برادرشوهرم ..اومده خورده حالا مامان هروقت مامانش میبینه میگه بچت غذا پسرم خورد

بعد میگه یک وقت هوس نکنی

باز اومده میگه خونه دوستم دعوت بودم یه قرمه سبزی خوشمزه درست کرده بود به به

دختره۳۵ سال سنش ۱۸ سال ازمن بزرگ تره یانی واقعا نمیفهمه نباید چی بگه چی نگه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

متوجه نشدم

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1334

من ازخاهرشوهرتم نفهم ترم نفهمیدم جی نوشتی

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
فعلا که ما نفههمیم😕

😂😂😂😂😂

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1226

هیچی ازوقتی حاملم هی میاد اسم غذاهای مورد علاقه منو میگه هی به به چه چه میکنه بعد میگه هوس نکنی یک وقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

اخه داشتم مینوشتم گوشی زنگ خورد داشتم جواب میدادم ببخشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه ۱۸ سال اشتباه گفتم  من ۲۰ سالم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331