2726
عنوان

خانوما شوهرم مخالف یه کاریه

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 34 پست

نه هرگز 

ماه پشت ابر نمیمونه 

آخرم شما میمانی و جنگ اعصاب و یه شوهری که دیگه بهت اعتماد نداره ...

استرس این مدت رو چیکار میکنی پنهون کاری رو 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
قبلا با چند تا برند اینترنتی کار کردم 

این که درامد داشته باشی بهترین کاریه که میتونی برای خودت بکنی

ولی چون شوهرت طبق عقایدش که نمیدونم از کجا اورده و طبق چه منطقیه نمیخاد بزاره

نه بهش بگو نه از پولت خرج کن فقط درامد داشته باش و پس انداز کن

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
این که درامد داشته باشی بهترین کاریه که میتونی برای خودت بکنی ولی چون شوهرت طبق عقایدش که نمیدونم ا ...

نمیدونم چرا مخالفه 

میگه کلا ن 

منم دیدم ن سرمایه میخواد ن چیزی گفتم یه کاری کنم  

🤗

نه اصلا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نمیدونم چرا مخالفه  میگه کلا ن  منم دیدم ن سرمایه میخواد ن چیزی گفتم یه کاری کنم  

چی بگم

والا من بودم انجام میدادم چون شدیدا اعتقاد دارم استقلال مالی لازمه هرچند کم

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
منم میرم کلاس میکروبلید و تتو.امروز جلسه اول بود.به شوهرم گفتم۵۰۰کم دارم گف میخای چیکار گفتم برا کلا ...

واقعا بدون اجازه اش میری 

خوب اینطور که دعواتون میشه

🤗
2706