2726
عنوان

شوهرم دست بزن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 36 پست
وقتی عصبانیش نکنی  مراقب باشی نزنت بدتر میکنه  تا آخر که نمی تونی اینجوری زندگی کنی تو ...

بهم میگه اینجا خونته غلط میکنی جایی بری به پلیس هم بگی ابروی خودت میره

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حداقل حقوق 2 میلیونه. دیگه همه میلیونی حقوق میگیرن     برو کلاس بوکس چند تا حرکت یاد ب ...

واقعا حداقل حقوق دیگه دو میلیون؟ 

بعد یه خانومی اومده تو تاپیک من میگه با حقوق شوهر‌ که 300 هست داره زندگی رو میچرخونه و همشم یخچالشون پره چون با برکته. 

ای خدا منو گاو کن🤣🤣🤣

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2728

میزنه ولی کم میزنه ؟؟؟عجب

مثل اینه که بگی میکشه ولی کم میکشه و معتاد نیست

شوهر شما تعادل روانی نداره و باید درمان باشه 

اینکه شما سکوت کنی یا چیزی نگی دردی دعوا نمیکنه که بدترم میشه ..هیچ کس حق نداره خشونت کلامی یا فیزیکی از خودش بروز بده حالا طرف مقابل هررفتاریم کنه ...یک ذره از حقوق خودتون بیشتر اگاه باشید و عزت نفستون هم تقویت کنید چون عادی سازی داری میکنی

میزنه ولی کم میزنه ؟؟؟عجب مثل اینه که بگی میکشه ولی کم میکشه و معتاد نیست شوهر شما تعادل روانی ندا ...

کم میزنه ینی در حد یه تو دهنی ولی میزنه بالاخره

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....

شعور به تحصیلات ربطی نداره هزااااااران بار🤔🤔شوهر منم فوق دیپلمه مکانیکه تاحالا فحش ازش نشنیدم بقول خودش گاراجی ام ولی میدونم‌حرمت زن چیه

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2706