2726
عنوان

شوهرم دست بزن داره

849 بازدید | 36 پست

تروخدا بگید چی بهش بگم خیلی خوبه خیر سرش مهندسه با درآمد میلیونی. عصبی که میشه از دستم میزنه. شده کم ولی میزنه

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....
یه مدت عصبانیش نکن از سرش بیوفته

نمیشه اخه خودش شروع میکنه

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو هم بزن! 

بعدشم برو پزشک قانونی! 

وقتی میبینه تو هیچ کار نمیکنی تازه شیر میشه! 

بهش بفهمون میتونی حالشو بویری! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
تو هم بزنش

میزنم تا بتونم ولی زورش خیلی بیشتره میگه تو که زورت نمیرسه گه نخور

تو هم بزن!  بعدشم برو پزشک قانونی!  وقتی میبینه تو هیچ کار نمیکنی تازه شیر میشه!  ...

یه بار خواستم برم گفت جلو همکارام ابروم میره بردم ۷ ۸ میلیون برام خرج کرد که منصرف شم

2706