2726
عنوان

این پارچه خوشگلهههه ?? + عکس

516 بازدید | 23 پست

مادرشوهرم فرستاده انتخاب کنم....

تعداد رای : 52
نظرسنجی
قشنگه
34
65%
زشته
18
34%
سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

جالب نیست

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه لباس؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

مونده که به رنگت بیاد یانه...الان پارچه هس قشنگه ..مهم بعد دوخته که توتن فشنگ دیده بشه ...درضم چادر قشنگ میشه این طرح

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
من آزیتا تیشرتشو دارم خیلی خنکه

همین طرح ؟  قشنگه؟ 

نازکه؟  بدن زیرش پیداست ؟ 

خوبه بخرم برا تاپ ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2706