1345
1341
عنوان

این پارچه خوشگلهههه ?? + عکس

493 بازدید | 23 پست

مادرشوهرم فرستاده انتخاب کنم....

تعداد رای : 52
نظرسنجی
قشنگه
34
65%
زشته
18
34%
سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

واسه لباس؟

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

مونده که به رنگت بیاد یانه...الان پارچه هس قشنگه ..مهم بعد دوخته که توتن فشنگ دیده بشه ...درضم چادر قشنگ میشه این طرح

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۶..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
1307
من آزیتا تیشرتشو دارم خیلی خنکه

همین طرح ؟  قشنگه؟ 

نازکه؟  بدن زیرش پیداست ؟ 

خوبه بخرم برا تاپ ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
1308
اخه با حریر تیشرت میشه مگه 

واسه تاپ چ جنس پارپه ای بخرم ؟ 

میخوام حسابی بندازمش تو خرج   

واسه تاپ چ جنس پارپه ای بخرم ؟  میخوام حسابی بندازمش تو خرج    

بهترخ بری بگردی یه تاپ حاضری شیک پیدا کنی بخری...پارچه میخوای چیکار ...باید بری خیاط حالا مونده خوب بدوزه یا نه ...اصلا پارچه بعد دوخت بهت بیاد یا نه...ولش کن انقدر لباسای قشنگی هس هرقیمتی که بخوای ....برو قشنگ تنت کن هم رنگش هم پارچش بهت بیاد تا خونت نرفتی نامزدی همه چی رو حاضری بخر ...بعد اینکه خونت رفتی بروهرچی خواستی بده بدوزن برات...من بعدازدواج هم اصلا خیاطی نرفتم ...فقط چادرشب وچادرتوخونه ای میدم بدوزنن والسلام بقیش حاضری مسخرم خیلیم عالی

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۶..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
بهترخ بری بگردی یه تاپ حاضری شیک پیدا کنی بخری...پارچه میخوای چیکار ...باید بری خیاط حالا مونده خوب ...

عزیزم 

من میرم کلاس خیاطی 

گفتن باید پارچه ببریم   

1346