2726
عنوان

زندگی کسل کننده هست

280 بازدید | 5 پست

آخرش چی میخواد بشه ؟ آدم درس بخونه بره دانشگاه بعد اگر خوش شانس باشه یه شغل خوب پیدا کنه بعدم ازدواج کنه و بچه دار بشه 

آخرش که چی. 

انگار قراره فقط یکسری سال مشخص رو پر کنم و بعد بمیرم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
اره دیگه ، زندگی با عذاب بعد مرگم حتما بازم عذاب

میدونی کلا به این فکر میکنم انگیزه زیادی ندارم 

تلاشم رو میکنم ها اما گاهی این افکار میاد تو ذهنم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی کسل کننده نیست خودمونیم ک ازقشنگیاش لذت نمیبریم.درسته مشکلات زیاده اما اگر هرچقدر ب عمق مشکلات نفوذ کنی زمانی بخودت میایی ومیبینی اصلا زندگی نکردی ودیگه جایی برای جبران نیست پس حالا ک فرصتشوداری اززندگیت لذت ببر ووقتتو ب بطالت سرنکن افکارتو بااینحرفا پر نکن وسعی کن بالذت زندگی کنی تا سالهابعد افسوس امروزتونخوری.

زندگیو هرچقدر سخت بگیری سخت میگذره پس ب لذتش بیشتر اهمیت بده ک زیباییهاشم ببینی وقتی افکارتو از هرچی انرژی منفی دورکنی دروجودت آرامش خلق کردی و وقتی آرامش داشته باشی دیگه زندگیوکسل کننده نخواهی دید .. پس ازامشب همت کن وهرچی انرژی منفی از ذهنت دور کن

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔