2410
2553
عنوان

سالگرد عقد و عروسی

76 بازدید | 10 پست

سلام دوستان ی سوالی داشتم میخواستم بپرسم شما هم سالگرد عروسیتونو جشن میگیرید هم سالگرد عقدتونو؟؟؟؟اگه جشن میگیرید هدیه چی واسه آقاتون میخرید

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه ی زندگی نباشدصدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

جشن دو نفره اره

معمولا چیرایی که نیاز داره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ما دقیقا دومین سالگرد عقدمون عروسی گرفتیم. سال اول براش یه انگشتر گرفتم چون عاشق انگشتره 

سال دوم که عروسیمون بود سال سومم هنوز دارم فکر میکنم تا دوماه دیگه چی بخرم براش

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جشن دو نفره اره معمولا چیرایی که نیاز داره

همون دونفره منظورمه منم...بنظرت بد نمیشه آخه باهم ی ماه فاصلشونو 

همون دونفره منظورمه منم...بنظرت بد نمیشه آخه باهم ی ماه فاصلشونو 

نه چرا بد باشه

بهونه ای برای شادی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

برا جفتشونم خودتون کیک میخرید شوهرتونو سوپرایز میکنید یا منتظرید اون بخره؟🤔🤔🤔

2714
برا جفتشونم خودتون کیک میخرید شوهرتونو سوپرایز میکنید یا منتظرید اون بخره؟🤔🤔🤔

بنظرم انتظار داشتن روز ادمو خراب میکنه ممکنه مردا تو روزمرگی هاشون یادشون بره مثلا امروز سیزدهمه نکه یادشون بره تاریخ ازدواجتونو تاریخ روزو...

بنظرم سعی کنید سورپرایزش کنید سال بعد اون اینکارو میکنه یه سال نگاه میکنید میبینید جفتتون همو سورپرایز کردین.

زن داداش من چون همش انتظار داره داداشم یادش باشه داداشم هر سال اونجوری که باید خوشحال نیست براش تولد یا هر جشن دیکه ای میگیره یجورایی مثلا تو ترس و استرس و ایناس میدونی؟

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
بنظرم انتظار داشتن روز ادمو خراب میکنه ممکنه مردا تو روزمرگی هاشون یادشون بره مثلا امروز سیزدهمه نکه ...

ممنون از راهنماییت گلم🌷🌷🌷

ما سالگرد عقدمون ۷ تیر هست

و عروسی مون هم ۱۱ تیر بود

و امسال تو بدو بدوی عروسی بودیم امما همسرم یه گل رز با یه جعبه شیرینی و یه روسری خریده بود

بعدشم رفتیم شام بیرون

منم یه مجسمه خریده بودم با یه شلوار