2726
عنوان

پدرمادرمو دوس ندارم

1521 بازدید | 102 پست

امروز حرف ارث رو زد

گفت برادرم حدود ۷ ۸ برابر من گیرش بیاد

چون پسردوستن

من با برادرم خیلی صمیمیم اما مطمئنم کمکم بینمون اختلاف و کینه میوفته

داداشم ۲ماه قبل عقدش عشقش مرد تو تصادف

حال روحیش انقدر بده که اصلا براش مهم نیست الان ارث

این فکرا ازارم میده

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عیزم متاسفانه تو قران هم همینو گفتن...! برو سوره نسا رو بخون :/

من به قران کاری ندارم

برفرض که ۲ برابر نه ۷ ۸ برابر

من بچه شون بودم یا بچه سرراهی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

طبق قانون چنین امکانی وجود نداره. هر فردی فقط مبلغ مشخصی از دارایی خودش رو میتونه به وارث خاصی بده. از یک مشاور حقوقی بپرسید. سایت قوه قضاییه مثلا.  لازم نیست ناراحتیتون رو ابراز کنید.

من دقیقا میفهمم تبعیض والدین چقدر میتونه رو روابط خواهر برادر تاثیر مخرب بگذاره.

بعد از 120 سال که خدایی نکرده اتفاقی براشون بیفته اگه توی زنده بودنشون به نام نزده باشند...وصیتشون اعتباری ندارا همون 2 سهم پسر 1 سهم دختره

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2706