2410
2553
عنوان

با خانواده شوهرم قهرم...

4308 بازدید | 45 پست

هم شوهرم هم من با خانواده ها قهریم ی اتفاق بدافتاد دیگه اشتی نکردیم یاس پدربزرگم بودشوهرم نیومدبعده ی ماه هم عروسیه برادرشوهرمه که منم نمیرم. حالا هفته بعد عروسیه پسرخالشه. نمیرم به نظرتون کارم درسته دیگه اره. مامانه بیچارم هی میگه اشتی کنیم و شوهرم نمیکنه اون اتفاق بد دوماه پیش بود و ی جورایی مامان بابام باعث شده بودن و... 

خوشحالی ینی بعده4سال ب عشقت برسی... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اتفاقی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2456
2714
يعني شما با خانواده شوهرت قهري سوهرت هم با خانواده شما؟ خيلي وضعيت افتضاحيه عزيزم

اره درسته. قرارهم گذاشتیم هیچوقت به مراسم اینا نریم خودمم ناراحتم اما نمیدونم چیکارکنم

خوشحالی ینی بعده4سال ب عشقت برسی... 
2706