1345
1341
عنوان

پارک دوبل لعنتی😭😭😭

239 بازدید | 39 پست

همه ی گیرم رو این پارک دوبله چکار کنم کلافه شدم😟 یه تکنیکی چیزی نداره 

🦋یا رب نگاه کس، به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن....🦋

تمرین 

میخوای امتحان بدی!

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

باید قلق ش دستتون بیاد 

ابعاد ماشین  باید دستتون بیاد 

با تمرین

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

سلام

خود منم ۴ سال گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم 😂

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
سلام خود منم ۴ سال گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم 😂

پارک دوبل  بلد نیستید  یا  بلد نیستید ک توضیح ش بدید ؟ 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1376
پارک دوبل  بلد نیستید  یا  بلد نیستید ک توضیح ش بدید ؟

توضیحش رو که همه بلدن ولی انجام دادنش سخته 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
سلام خود منم ۴ سال گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم 😂

اون وقت اسم خانما بد در رفته😐

جهااااانم تویی ...⁦❤️⁩چنان دورتمیگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده...⁦❤️⁩
خب پژو خیلی بزرگه برای یاد گرفتن مناسبت نیست باید با پراید تمرین کنی خیلی زیاد اونو خوووب یاد بگیری ...

با همون پراید بیشتر از ده بار تمرین کردم بد نمیزنم اما پژو رو نمیتونم 

🦋یا رب نگاه کس، به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن....🦋
1226
اون وقت اسم خانما بد در رفته😐

بله واقعا 

آقایون اصلا بلد نیستن که 

چکار میکنی خب 

عزیزم قاعده داره خب..‌ مربی بهت گفته حتما.. نیم کلاجت باید خوب باشه.. اینکه به موقع واکنش نشون بدی دیگه به موقع نباشه دوبلت خراب میشه.. تمرین زیاد

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸
توضیحش رو که همه بلدن ولی انجام دادنش سخته 

نه اتفاقا ! توضیحش برای من  سخته !  عملی بهتر میتونم  نشون بدم  تا تئوری ...

این سوال و پرسیدم  چون آقایون غالبا انتزاعیات شون قوی  و راحت تر از خانمها  میتونن ابعاد  رو در بیارن ...

1339