1711
1707

تمرین 

میخوای امتحان بدی!

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

باید قلق ش دستتون بیاد 

ابعاد ماشین  باید دستتون بیاد 

با تمرین

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
سلام خود منم ۴ سال گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم 😂

پارک دوبل  بلد نیستید  یا  بلد نیستید ک توضیح ش بدید ؟ 

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1665

خب پژو خیلی بزرگه برای یاد گرفتن مناسبت نیست باید با پراید تمرین کنی خیلی زیاد اونو خوووب یاد بگیری با هر ماشینی میتونی

دفاع شخصی و کیک بوکس کار میکنم سوالی داشتین بپرسین
سلام خود منم ۴ سال گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم 😂

اون وقت اسم خانما بد در رفته😐

مَن اَگِع قَرار بوُد هَمه رو بِبخشَم کِع خُدا میشُدَم 💔 بَعضی "وَقتا" بَعضی "آدَما" با یِع "حَرِکَت" یا یِع "حَرف" خُودِشونوُ واسِع هَمیشه اَز "چِشمِت" میندازَن💔 کینهِ ای نیستَم اَمّا آلزایمِر هم نَدارم💔 یاد گِرِفتَم بِع هَرکی اَندازهِ لیاقَتِش بَها بِدَم نَع, بِع اَندازه مَرامَم💔 کاش نَبودَم....💔
خب پژو خیلی بزرگه برای یاد گرفتن مناسبت نیست باید با پراید تمرین کنی خیلی زیاد اونو خوووب یاد بگیری ...

با همون پراید بیشتر از ده بار تمرین کردم بد نمیزنم اما پژو رو نمیتونم 

خدایا بیا باهم منطقی باشیم   
1709
چکار میکنی خب 

عزیزم قاعده داره خب..‌ مربی بهت گفته حتما.. نیم کلاجت باید خوب باشه.. اینکه به موقع واکنش نشون بدی دیگه به موقع نباشه دوبلت خراب میشه.. تمرین زیاد

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸
با همون پراید بیشتر از ده بار تمرین کردم بد نمیزنم اما پژو رو نمیتونم 

اول باید با پژو رانندگی کنی قشنگ ابعاد ماشین دستت بیاد بعد پارک دوبل بزنی

دفاع شخصی و کیک بوکس کار میکنم سوالی داشتین بپرسین
توضیحش رو که همه بلدن ولی انجام دادنش سخته 

نه اتفاقا ! توضیحش برای من  سخته !  عملی بهتر میتونم  نشون بدم  تا تئوری ...

این سوال و پرسیدم  چون آقایون غالبا انتزاعیات شون قوی  و راحت تر از خانمها  میتونن ابعاد  رو در بیارن ...

1717