2726
عنوان

خانومای باردار بیاین😙😙😙😙

99 بازدید | 17 پست

هفته دوازدهمم ...

بیشتر موقع ها سر درد میشم...چیکارکنم😢میشه قرص خورد؟؟؟

راستی  از کی دیگه برای دسشویی رفتن باید از دسشویی فرنگی استفاده کرد؟؟؟

من خیلی دنبالچه ام درد میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لعنت به این دنبالچه...من نه بچه دارم.نه باردارم.نه زاییدم.تا تقی به توقی میخوره دنبالچم از درد میخواد بترکه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

من که اصلا فرنگی استفاده نکردم. قرصم فقط در حد استامینیفون میشه اونم نه زرتی زرتی ... واسه سردرد بیشتر استراحت کن تا خوب بشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
فقط استامینوفن میتونی مصرف کنی بازم با دکترت مشورت کن، من کلا فرنگی استفاده میکنم

استامینوفن زیاد ضرر داره.....باید با نظر پزشک استفاده بشه و استامینیفون ساده ....کدعین نباید داشته باشه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
لعنت به این دنبالچه...من نه بچه دارم.نه باردارم.نه زاییدم.تا تقی به توقی میخوره دنبالچم از درد میخوا ...

اره من قبل بارداریمم درد داشتم ولی خوب شده بود باز گرقته ینی جونم بالا میاد نه میشه نشست نه پاشد نه راه رفت

از هر چی زودتر بهت جفت میاد پایبن با این دسشویی ها.سونو ان تی رفتی؟

جدی؟؟؟پس از امشب استفاده میکنم...اخه خوشم نمیاد...اره رفتم منتظرم ده روز دیگه جواب ازمایششم بیاد

2706