2726
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارزوم اینکه دخترم درست بشه و خدا یه ابجی یا ی داداش سالم و صالح بهش بده شوهرمم اخلاقش خوب بشه تا حدی وضع مالیم خوب بشه ک بتونم ب ادم هایی ک بی سرپرستن ویا محتاج نون شبن رو کمکشون کنم و از پیش مادر شوهرم اینا در بیاییم خیلی خسته شدم 

ممنون میشم دعا کنید 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2728
قربانت ممنون گلم با دعای خیر شما خوبان  🙏🙏😔😔❤❤

عزیزم نگران نباش منم مشگل شمارو دارم اما بچه ی دیگه ای ندارم خیلی ب خدا ایمان پیدا کردم خدا تا الا صبرشو بهمون داده ایشاالله خوبیشونم میده 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
عزیزم نگران نباش منم مشگل شمارو دارم اما بچه ی دیگه ای ندارم خیلی ب خدا ایمان پیدا کردم خدا تا الا ص ...

الهی بگردم😔😔😔

برعکس من ایمانم ضعیف شده😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
انشالله عزیزم بهترینها نصیبتون

ممنونم گلم.ان شاءالله حاجت روا باشی هم شما هم همه ی دوستان.

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

الهی بگردم😔😔😔 برعکس من ایمانم ضعیف شده😔😔

ن اصلا به این فکر نکن خیلی به پسرت فکر کن و بهش ایمان بده ک میتونه حداقل کارای خودش و خودش بتون انجام بده بیشتر به پسرت روحیه بده من ک خودم اینکارو با دخترم کردم بازم کمی بهتر شده و خیلی جلو رفته اگه دست خودش بود الا زخم بستر گرفته بود 

2706