2737
2734
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست
ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

😃😍😍😍قربونت برم اجی گلمممم مرسی ازدعای دل قشنگت ازکجافهمیدی قصدم ازدواجه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چشم حتما  هم اسم خودمی شمام برای بخت خوب دعا کن برام الان اذان میگن انشالله تک تکتون زندگیهای ...

باعث افتخاره طلای قشنگم ک واستون دعاکنم روحفت چشام حتمااااحتمااااا حتماااااااااامرسی ازدعای دل قشنگت❤من واسه خودمودخترایی ک تونینی سایت قصدازدواج دارن ختم گرفتم.شمارو تگ کنم توتاپیکمون

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

گلی تگت کنم توتاپیکمون.اونجاختم گرفتیم واسه ازدواج

2738
زنده باشی عزیزم  حتما ممنون میشم

چشمممم خواهری خوبم❤❤❤

2706