2703
2553
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست
ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

😃😍😍😍قربونت برم اجی گلمممم مرسی ازدعای دل قشنگت ازکجافهمیدی قصدم ازدواجه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چشم حتما  هم اسم خودمی شمام برای بخت خوب دعا کن برام الان اذان میگن انشالله تک تکتون زندگیهای ...

باعث افتخاره طلای قشنگم ک واستون دعاکنم روحفت چشام حتمااااحتمااااا حتماااااااااامرسی ازدعای دل قشنگت❤من واسه خودمودخترایی ک تونینی سایت قصدازدواج دارن ختم گرفتم.شمارو تگ کنم توتاپیکمون

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

گلی تگت کنم توتاپیکمون.اونجاختم گرفتیم واسه ازدواج

2714
زنده باشی عزیزم  حتما ممنون میشم

چشمممم خواهری خوبم❤❤❤

2706