2703
2553
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست
چقدر قشنگ منم برای خواستگارم اینو گفتم ب خدا حتی ی درصد ناراحت نشدم و شاکی نیستم ک چرا اونطوری شد خو ...

منم همینطورم. میگم یه وقتایی من همه تلاشمو میکنم، کم نمیذارم ولی نمیشه. صبر میکنم تا نوبت بازی خدا بشه. خدا خیلی قشنگ بازی میکنه. بازیش بُرد بُرده

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميتونم همچين دعائي كنيم برات عزيزم نااميد نباش

اگه میشه دعا کن تروخدا 

میخوام راحت شم😔

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
2720
انشالله عزیزم اسمتو بگو سرنمازم اسمتو بیارم دعات کنم منم مجردم 

اجی خداخیروبرکت بیشتربیاره توزندگیت واسع منم دعاکن بگوهمین امسال بشه واسم اسمم طاهرس🙏🏼🙏🏼🙏🏼

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2714
ممنون ولی با وجود شیرینی ها میخوام بمیرم😔

ایشالابه حق شش ماهه اقاحسین مشکلای زندگیت رفع بشه حال دلتم عااااالیه عالی🙏🏼🙏🏼🙏🏼

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
ایشالابه حق شش ماهه اقاحسین مشکلای زندگیت رفع بشه حال دلتم عااااالیه عالی🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ممنون عزیزم

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
اجی خداخیروبرکت بیشتربیاره توزندگیت واسع منم دعاکن بگوهمین امسال بشه واسم اسمم طاهرس🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

ميشه برا خوشبختيم يه صلوات بفرستين؟لايك نكنيد 😑با تشكر❤️😍

چشم حتما 

هم اسم خودمی شمام برای بخت خوب دعا کن برام الان اذان میگن انشالله تک تکتون زندگیهای خوب پر از شادی سلامتی نصیبتون بشه انشالله سایتون بالاسربچهاتون سایه مادرپدرتون بالاسر خودتون باشه انشالله بختهای خوب نصیبتون بشه بچهای خوشگل باهوش اهل صالح نصیبتون بشه بهترین ها نصیبتون بشه

امین

2706