2726
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

انشالله خدا حاجت همتونو بده

انشالله نی نی منم صحیحو سلامت بدنیا بیاد و پدرو مادرم سلامت باشن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط سلامتی پسرم😢دعا کنید خوب بشه

ح

ضرت صادق علیه السلام

به جهت شفای بیمار
مادر بيمار به بام خانه برود و مقنعه را از سر بردارد و موهاى خود را پريشان كند و بگويد:

اَللّهُمَّ اَنْتَ اَعْطَيْتَنيهِ وَ اَنْتَ وَهَبْتَنيهِ فَاجْعَلْ هِبَتَكَ الْيَوْمَ جَديدَةً اِنَّكَ قادِرٌ مُقْتَدِرٌ.

هنوز سر بر نداشته باشد كه فرزندش شفا يابد.

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
ببین قبل از نوشتن ارزوم اینو برات بگم ما یه خونه دیدیم پسندیدیم همه چی اوکی بود تا پای قولنامه رفتی ...

چقدر قشنگ منم برای خواستگارم اینو گفتم ب خدا حتی ی درصد ناراحت نشدم و شاکی نیستم ک چرا اونطوری شد خوشحالم چون کی بهتر از خدا صلاحم میدونه

❤☹بعده ۸سالوخورده ای چش انتظاری امسال تموم شه انتظارم🙏🏼🙏🏼هرکی واسم یدونه صلوات بفرسته بحق امیرالمونین تموم مشکلاش حل بشه🙏🏼🙏🏼آمیننننن

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
لطفا دعا کنید حال خواهرم خوب بشه. ممنونم. برای همتون صلوات میفرستم🌸🌼💜

انشالله همیشه زنده باشن ی گروه ذکر و حاجت دارم خیلیا حاجت گرفتن بخواین لینکشو میدم 

توروخدا برا منم دعا کنین

2706