2703
2553
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

خدایا کمکمون کن بعد یازده سال خونه دار بشیم . خسته شدم دیگه . با بچه هام و شوهرم آرامش داشته باشیم تو اون خونه . یه خانواده باشیم تو خونه خودمون

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیجان مثبت و پک کاملم و روزهای شادم برگردن

خدا ناشکری ها قضاوت ها و بد گویی ها بد اندیشیها و بدآموزیهامو ببخشه و دوباره نعمتش رو بهم بده

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد

بد گوی و بدآموز و بد اندیش نباش

2456

در اينده وكيل شم😎اين بلند مدته

ارزو كوتاه مدت :هموني ك تازه داشتم بعش فكر ميكردم😎ظرفام همين الان شسته شن خود ب خود🤣

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2714

ببین قبل از نوشتن ارزوم اینو برات بگم

ما یه خونه دیدیم پسندیدیم همه چی اوکی بود تا پای قولنامه رفتیم فروشنده منصرف شد!

تو دفترم نوشتم خدایا خونه ای که ما پسندیدیم تو نپسندیدی، پس بهترشو برام جور کن!

ارزو میکنم خدا راه رسیدن به ارزوهامونو بهمون نشون بده

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

من دوست دارم استخدامی قبول بشم ارشدودکتری رو یکی از دانشگاه های تهران نشد اصفهان بگیرم استاد دانشگاه بشم مستقل زندگی کنم اینها همشون با تلاش بدست میاد

اما چیزی که با تلاش بدست نمیاد زندگی با فردی هستش ک همه جوره خوب باشه اینو من میگم ارزو میخوام ازدواج موفقی نصیبم بشه همسرم ملاکهایی ک میخوام داشته باشه 

انشالله همه خوشبخت بشین تک تکتون انشالله ب تمام ارزوهاتون برسین 

همچنین شما عزیزم 

التماس دعا 

2706