2726
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

1409 بازدید | 193 پست

امید من ناامید شد بچه ها 😢 تا حالا نشده بود یه موقعیت همه چیزایی که میخواستم با هم داشته باشه. تلاشمو کردم از ته ته دلم میخواستم یشه ولی خدا نمیخواد انگار‌. دوست دارم برم خودمو غرق کنم😭 

من که روحن پنچر شدم از خونواده مم دورم. شما از ارزوهای قشنگتون بنویسین تا برای هم دعا و انرژی مثبت بفرستیم. میگن اگه چهل نفر برای موضوعی دعا کنن اون دعا مستجاب میشه. لطفن برای هرکس دعایی کردید لایکش کنید تا تعداد معلوم شه 

خدایا کمکم کن منم بعد۵سال تو دوران عقد بودن امسال خانومه خونه خودم بشم کمکم کن جهیزیم جور بشه مشکلاتم برطرف بشه مشکلات زندگیم😔😔😔

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706