1421
1363
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 193 پست
عزیزم نگران نباش منم مشگل شمارو دارم اما بچه ی دیگه ای ندارم خیلی ب خدا ایمان پیدا کردم خدا تا الا ص ...

الهی بگردم😔😔😔

برعکس من ایمانم ضعیف شده😔😔

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

الهی بگردم😔😔😔 برعکس من ایمانم ضعیف شده😔😔

ن اصلا به این فکر نکن خیلی به پسرت فکر کن و بهش ایمان بده ک میتونه حداقل کارای خودش و خودش بتون انجام بده بیشتر به پسرت روحیه بده من ک خودم اینکارو با دخترم کردم بازم کمی بهتر شده و خیلی جلو رفته اگه دست خودش بود الا زخم بستر گرفته بود 

دخترم زندگیم باباش هم ....
1390
ن اصلا به این فکر نکن خیلی به پسرت فکر کن و بهش ایمان بده ک میتونه حداقل کارای خودش و خودش بتون انجا ...

خداراشکر گلم

پسر من اسیب دیدگی شدید و همه جانبه داره حتی نمیتونه بشینه چه برسه به اینکه بتونه کارهای خودشو انجام بده 😔😔

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
یه سوال روانشناسی دارم میشه درخواستم و قبول کنید

خیررر😕تونینی سایت دنبال دوستی نگرداقای محترم

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗
خداراشکر گلم پسر من اسیب دیدگی شدید و همه جانبه داره حتی نمیتونه بشینه چه برسه به اینکه بتونه کارها ...

دختر منم درست مثل پسر شماست هیچ کاری نمیکنه هیچ نوزاد مونده ولی خب انقدر بهش گفتم تا کمی بهتر شده میتونی تاپیک هامو بخونی و ببینی چه طور شده 

دخترم زندگیم باباش هم ....
1376
شوهرم زن زلیل بشه

انگار نوشتی زن زگیل!.... 

برای اینکه دعات مستجاب بشه باید درست بنویسی! زن ذلیل! 😁 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1396
😕سوال کن ج میدم همینجا

من والپرات سدیم و ریسپیریدون میخورم الان دوسال هستش میخام بدونم »»» همش تو سرم کسایی رو که روز مره میبینم چیزایی تو ذهنم میاد بعد اونا عکس العمل نشون میدن یا میخندن یا پاشونو تکون میدن میخام ببینم ایا کسی متوجه میشود ؟!؟ خاطراتم مثل فیلم جلوی چشامه بیشتر گناهانی که مرتکب شدم بصورت فیلم یا تیکه فیلم تصویری هستش میخام ببینم اونا چرا همش میاد جلوی چشام بعدش ادما میان جلوی چشام ایا به اونا ارسال میشه یا خیر !؟! با اجازه تاپیک زن و معذرت

««« آقا هستم »»»
من والپرات سدیم و ریسپیریدون میخورم الان دوسال هستش میخام بدونم »»» همش تو سرم کسایی رو که روز مره م ...

🙄🧐🤔اینایی ک فرمودی ینی چی؟؟فک کنم چون نوشتم فوق دکترای مغزواعصابم داری سوالای پزشکی میپرسی 🤦🏼‍♀️هی وااااای من🤨برادرمن اخه منننننن فوق دکترا اونم مغزو اعصاب اوووونم تو دانشگاه اکسفورد😕😂😂😂😂🤦🏼‍♀️هی خدا اگ اینطوربود ک الان باپول دیوارای خونمو درست میکردم😊ببخشیدواقعا صرفاجهت خندس تحصیلاتم

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗
🙄🧐🤔اینایی ک فرمودی ینی چی؟؟فک کنم چون نوشتم فوق دکترای مغزواعصابم داری سوالای پزشکی میپرسی 🤦🏼‍♀ ...

بله بخاطر دکتراتون ک جهت خنده بود نوشتم معذرت میخام وقتتون رو گرفتم زهرا ابجی

««« آقا هستم »»»
1364