1428
1411
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 193 پست
بچه دار بشم دلم میخواد وقتی باردار بشم بچم نمیره اااااه خدا خسته شدم      

انشالله دامنت سبز بشه انشالله بچهای سالم و صالح خوشگل و باهوش نصیبت بشه انشالله موفقیتهاشون و ازدواجهای موفقشون رو ببینی 

شرایط ازدواج و ندارم بیکارم

بچه ها لایکارو به بالا چهل تا برسونید. مخصوصن پستای اخر که کمتر لایک شدن . دعا برای بقیه فراموش نشه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
شرایط ازدواج و ندارم بیکارم

😐🤦🏼‍♀️دعاکن پولداربشی یه خانوم خوب بیادتوزندگیت رل گرفتن عاقبت خوبی نداره داداش عزیز

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

تنها آرزوم داشتم یه بچه سالم و صالح و یه زایمان راحته و از همه مهمتر آرامش زندگیم و دخالت نکردن کسی تو زندگیم مخصوصا اقوام شوهر 🙏🙏🙏🙏

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹     
1432
۳۰ تیر همون اتفاقی بیوفته ک شوهرم دلش میخواد 😔 اگه نشه کل زندگیمون میره رو هوا

انشالله که درست میشه عزیزم 😘

ارزوم اینکه دخترم درست بشه و خدا یه ابجی یا ی داداش سالم و صالح بهش بده شوهرمم اخلاقش خوب بشه تا حدی وضع مالیم خوب بشه ک بتونم ب ادم هایی ک بی سرپرستن ویا محتاج نون شبن رو کمکشون کنم و از پیش مادر شوهرم اینا در بیاییم خیلی خسته شدم 

ممنون میشم دعا کنید 

دخترم زندگیم باباش هم ....

بتونم برای‌ شوهرم بلیط رفت و برگشت ب نجف اشرف بگیرم.  و بهش هدیه بدم! 

نی نی دار بشیم 

یه شغل اروم و بی دردشر و پاره وقت

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1396
مغازه م فروش بره،  سر ماه قرعه کشی رو برنده شم  و روح دخترم تو آرامش باشه وبرا یه بارم ک ...

انشالله که اعتیاد ریشه کن بشه واسه همه جوونا و داداش شما😘

قربانت ممنون گلم با دعای خیر شما خوبان  🙏🙏😔😔❤❤

عزیزم نگران نباش منم مشگل شمارو دارم اما بچه ی دیگه ای ندارم خیلی ب خدا ایمان پیدا کردم خدا تا الا صبرشو بهمون داده ایشاالله خوبیشونم میده 

دخترم زندگیم باباش هم ....
1331