1351
1341
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 193 پست
اجی خداخیروبرکت بیشتربیاره توزندگیت واسع منم دعاکن بگوهمین امسال بشه واسم اسمم طاهرس🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ان شالله يه همسرررر ك هميشه ارزوشو داشتي نصيبت شه 

ميشه برا خوشبختيم يه صلوات بفرستين؟لايك نكنيد 😑با تشكر❤️😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اجی خداخیروبرکت بیشتربیاره توزندگیت واسع منم دعاکن بگوهمین امسال بشه واسم اسمم طاهرس🙏🏼🙏🏼🙏🏼

چشم حتما 

هم اسم خودمی شمام برای بخت خوب دعا کن برام الان اذان میگن انشالله تک تکتون زندگیهای خوب پر از شادی سلامتی نصیبتون بشه انشالله سایتون بالاسربچهاتون سایه مادرپدرتون بالاسر خودتون باشه انشالله بختهای خوب نصیبتون بشه بچهای خوشگل باهوش اهل صالح نصیبتون بشه بهترین ها نصیبتون بشه

امین

1350

😃😍😍😍قربونت برم اجی گلمممم مرسی ازدعای دل قشنگت ازکجافهمیدی قصدم ازدواجه

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗.تااوج با650😎
چشم حتما  هم اسم خودمی شمام برای بخت خوب دعا کن برام الان اذان میگن انشالله تک تکتون زندگیهای ...

باعث افتخاره طلای قشنگم ک واستون دعاکنم روحفت چشام حتمااااحتمااااا حتماااااااااامرسی ازدعای دل قشنگت❤من واسه خودمودخترایی ک تونینی سایت قصدازدواج دارن ختم گرفتم.شمارو تگ کنم توتاپیکمون

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗.تااوج با650😎
1307

گلی تگت کنم توتاپیکمون.اونجاختم گرفتیم واسه ازدواج

زنده باشی عزیزم  حتما ممنون میشم

چشمممم خواهری خوبم❤❤❤

1226
1335