1345
1341
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

1387 بازدید | 193 پست

امید من ناامید شد بچه ها 😢 تا حالا نشده بود یه موقعیت همه چیزایی که میخواستم با هم داشته باشه. تلاشمو کردم از ته ته دلم میخواستم یشه ولی خدا نمیخواد انگار‌. دوست دارم برم خودمو غرق کنم😭 

من که روحن پنچر شدم از خونواده مم دورم. شما از ارزوهای قشنگتون بنویسین تا برای هم دعا و انرژی مثبت بفرستیم. میگن اگه چهل نفر برای موضوعی دعا کنن اون دعا مستجاب میشه. لطفن برای هرکس دعایی کردید لایکش کنید تا تعداد معلوم شه 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

خدایا کمکم کن منم بعد۵سال تو دوران عقد بودن امسال خانومه خونه خودم بشم کمکم کن جهیزیم جور بشه مشکلاتم برطرف بشه مشکلات زندگیم😔😔😔

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 یه سرى گل تو جیبم بود تو خونه ک نمیدونستم کجا افتاده بود...تا دیشب که دیدم بابام ماهى اکواریمو  انداخته تو باغچه و براش گندم میپاشید😐😂😂

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

میشه واسه من دعا کنین تکلیفم در مورد پسری ک دوسش دارم مشخص شه ببینم اونم منو دوس داره یا نه نداره

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

امیدوارم هرچه سریع تر حالش خوب بشه و جوابمو بده   

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است. چون خوردن نوشابه که در جام شراب است.گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است.این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است.اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند.چون دغدغه مردم این شهر حجاب است.تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد.یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است.خریدنت تنت را و بریدند کفنت را. به یک آیه و چند سکه ببشتند دهنت را. نه روحی به کار است نه عشقی به بار است.فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است.🤟😉

عزیزان برا شفا ابجی من دعا کن. اگه حال اون خوب بود الان مادرو خواهرم پیشم بودن😢

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1226

خونه دار بشم

پول ماشینونو بدیم

مرخصی بدن شوهرم برم خونه مامانم

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1364