1464
1482
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

1387 بازدید | 193 پست

امید من ناامید شد بچه ها 😢 تا حالا نشده بود یه موقعیت همه چیزایی که میخواستم با هم داشته باشه. تلاشمو کردم از ته ته دلم میخواستم یشه ولی خدا نمیخواد انگار‌. دوست دارم برم خودمو غرق کنم😭 

من که روحن پنچر شدم از خونواده مم دورم. شما از ارزوهای قشنگتون بنویسین تا برای هم دعا و انرژی مثبت بفرستیم. میگن اگه چهل نفر برای موضوعی دعا کنن اون دعا مستجاب میشه. لطفن برای هرکس دعایی کردید لایکش کنید تا تعداد معلوم شه 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

خدایا کمکم کن منم بعد۵سال تو دوران عقد بودن امسال خانومه خونه خودم بشم کمکم کن جهیزیم جور بشه مشکلاتم برطرف بشه مشکلات زندگیم😔😔😔

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘 میشه خواهرانه ازتون بخام ک دعا کنید حالم خوب بشه ن حال خودم خوبه ن حال زندگیم ،زندگیم فقد شده غصه خوردن و صبح تا شب گریه کردن😔خیلی بده ادم دلش ب حال خودش بسوزه😔🖤 خداجونم خستم...خیلی خسته😔

سلام

یه میلیارد تومان پول ناقابل 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف با تشکر فراوان

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

میشه واسه من دعا کنین تکلیفم در مورد پسری ک دوسش دارم مشخص شه ببینم اونم منو دوس داره یا نه نداره

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
8

عزیزان برا شفا ابجی من دعا کن. اگه حال اون خوب بود الان مادرو خواهرم پیشم بودن😢

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1403

خونه دار بشم

پول ماشینونو بدیم

مرخصی بدن شوهرم برم خونه مامانم

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1508