1373
1363
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 193 پست

سزارین بشم راحت وبی دردسر.خدایا

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍

ببین قبل از نوشتن ارزوم اینو برات بگم

ما یه خونه دیدیم پسندیدیم همه چی اوکی بود تا پای قولنامه رفتیم فروشنده منصرف شد!

تو دفترم نوشتم خدایا خونه ای که ما پسندیدیم تو نپسندیدی، پس بهترشو برام جور کن!

ارزو میکنم خدا راه رسیدن به ارزوهامونو بهمون نشون بده

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من دوست دارم استخدامی قبول بشم ارشدودکتری رو یکی از دانشگاه های تهران نشد اصفهان بگیرم استاد دانشگاه بشم مستقل زندگی کنم اینها همشون با تلاش بدست میاد

اما چیزی که با تلاش بدست نمیاد زندگی با فردی هستش ک همه جوره خوب باشه اینو من میگم ارزو میخوام ازدواج موفقی نصیبم بشه همسرم ملاکهایی ک میخوام داشته باشه 

انشالله همه خوشبخت بشین تک تکتون انشالله ب تمام ارزوهاتون برسین 

همچنین شما عزیزم 

التماس دعا 

1350

انشالله خدا حاجت همتونو بده

انشالله نی نی منم صحیحو سلامت بدنیا بیاد و پدرو مادرم سلامت باشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

انشاالله برای همتون بهترینا پیش بیاد

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘
فقط تاریخ عضویتت و تعداد پستات😐😐

بده مگه ؟چجوریه اخه ؟😁

خواننده خاموش بودم نمیشد عضو شم برا همین همرو یه جا پرسیدم و گفتم😔☹☹☹

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉
1376
فقط سلامتی پسرم😢دعا کنید خوب بشه

ح

ضرت صادق علیه السلام

به جهت شفای بیمار
مادر بيمار به بام خانه برود و مقنعه را از سر بردارد و موهاى خود را پريشان كند و بگويد:

اَللّهُمَّ اَنْتَ اَعْطَيْتَنيهِ وَ اَنْتَ وَهَبْتَنيهِ فَاجْعَلْ هِبَتَكَ الْيَوْمَ جَديدَةً اِنَّكَ قادِرٌ مُقْتَدِرٌ.

هنوز سر بر نداشته باشد كه فرزندش شفا يابد.

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰
فقط تاریخ عضویتت و تعداد پستات😐😐

بچه ها تاپیک بی ربط یا دعوا یا تیکه یا مچ گیری و امثال اینا ممنوع. لطفن مراعات کنید

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
ببین قبل از نوشتن ارزوم اینو برات بگم ما یه خونه دیدیم پسندیدیم همه چی اوکی بود تا پای قولنامه رفتی ...

چقدر قشنگ منم برای خواستگارم اینو گفتم ب خدا حتی ی درصد ناراحت نشدم و شاکی نیستم ک چرا اونطوری شد خوشحالم چون کی بهتر از خدا صلاحم میدونه

ح ضرت صادق علیه السلام به جهت شفای بیمار مادر بيمار به بام خانه برود و مقنعه را از سر بردارد و ...

برا کسی که ازت دوره دعایی نیست؟

فقط 47 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
prove yourself to yourself not others
انشاء الله ک زوودی خوب شععع 

ممنون عشقم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1378

❤☹بعده ۸سالوخورده ای چش انتظاری امسال تموم شه انتظارم🙏🏼🙏🏼هرکی واسم یدونه صلوات بفرسته بحق امیرالمونین تموم مشکلاش حل بشه🙏🏼🙏🏼آمیننننن

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗.تااوج با650😎
لطفا دعا کنید حال خواهرم خوب بشه. ممنونم. برای همتون صلوات میفرستم🌸🌼💜

انشالله همیشه زنده باشن ی گروه ذکر و حاجت دارم خیلیا حاجت گرفتن بخواین لینکشو میدم 

توروخدا برا منم دعا کنین

انشالله بچه سالم اهل صالح خوشگل و باهوش بدنیا بیارین 

ممنونم انشالله شماهم به خواسته دلتون برسین😊😍

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
برا کسی که ازت دوره دعایی نیست؟

دعا برای شفای بیمار یا حاجت گرفتن؟؟؟؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰
1364