1373
1363
عنوان

💙بیا ارزوتو بنویس و برو💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 193 پست

آرزوم اینه که نی نی تو دلم سالم باشه به سلامتی به دنیا بیاد و بشه عزیز دل مامان و باباش لطفا واسه من دعا کنید 

لایک کنید تا منم بیام آرزوهای قشنگ تون رو بخونم و دعا کنم واستون

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم خدا فرستاده تو دلم خدایا شکرت

شوهرم سرش ب سنگ بخوره مهرم بدلش بيوفته و برگرده سر زندگيش

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
سلام یه میلیارد تومان پول ناقابل 

خيلي كمه الان 

ي كم بيشتر ارزو كن حالا ك فقط ارزوئه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

از خدای مهربون میخوام آرامش و امید به زندگیت جاری

و همه ی رویاهات رو به حقیقت تبدیل کنه عزیزم

و خودمم از خدا آرامش و سلامتی واسه شوهرم و پسرم و تو راهیم میخوام⁦🙏🏻⁩

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰

عاقبت بخیر شدن بچه هام وزندگی عاشقانه در کنار همسرم تا اخر عمر

سلامتی پدر مادر وخانوادم☺

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
1376

ای کاش خواهرم اینا خونه بخرن.

ای کاش نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد به وقتش. 

ای کاش کسب و کار شوهرم رونق خوبی بگیره. 

الهی همه به خواسته های دلشون برسن. 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘

خدایا کمکمون کن بعد یازده سال خونه دار بشیم . خسته شدم دیگه . با بچه هام و شوهرم آرامش داشته باشیم تو اون خونه . یه خانواده باشیم تو خونه خودمون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق یعنی صد ساله دیگه بهش حسی که داری توی دلت جوونه❤❤❤

هیجان مثبت و پک کاملم و روزهای شادم برگردن

خدا ناشکری ها قضاوت ها و بد گویی ها بد اندیشیها و بدآموزیهامو ببخشه و دوباره نعمتش رو بهم بده

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد

بد گوی و بدآموز و بد اندیش نباش

خيلي كمه الان  ي كم بيشتر ارزو كن حالا ك فقط ارزوئه

نه همین قد برام کافیه خواهر من 

من راضیم اگه تحقق پیدا کنه 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف

اونیکی خواهرم امروز ارشد داده برای موفقیتش دعا کنید بچه ها

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1226

در اينده وكيل شم😎اين بلند مدته

ارزو كوتاه مدت :هموني ك تازه داشتم بعش فكر ميكردم😎ظرفام همين الان شسته شن خود ب خود🤣

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
دخترم صالح و سالم به دنیا بیاد 😍 من و باباشم بهترین پدر مادر دنیا بشیم براش😍

چه مامان کوچولو و مهربونی😍

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘
رشته مورد علاقمو قبول شم ❤

فقط تاریخ عضویتت و تعداد پستات😐😐

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1364