2733
2734
عنوان

سلام دختر بلوچم

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 42 پست

سلام خوبی😚😁

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی یار جان تعلیق شدن کاربری وقتی کسی بشه دیگه تاپیک هایی ک زده نمیان بالاا؟؟یا تو سرچ سایت نمیان

تو گوگل میاد ولی باید اسمتون رو کامل بنویسن که تاپیک ها رو بیاره

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
نی نی یار جان تو رو خدا تاپیکهای منو هم همه رو حذف کن خواااهش

به نظرتون اگر قرار بود ما کل تاپیکتون رو حذف کنیم حذف تاپیک رو نمی دادن به خودتون؟ اصلا حذف کل نداریم فقط  تاپیک های خصوصی خانوادگی حذف میشن و روزی یکی

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
بی ادبی کروتون بیوشی کن😭😭😭

وتی زوبانی جلوعه بگر 

وشی دحتروک😉

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
تو گوگل میاد ولی باید اسمتون رو کامل بنویسن که تاپیک ها رو بیاره

من ی کاربری داشتم ک تعلیق شده میشه ی کاریش کرد کلا نابود بشه وهیچ اثری از تاپیکایی ک زدم نباشه؟؟؟خیلی واسم مهمه ترخدا جواب بدین

میدونم عزیزم ولی بهتره کشش ندیم، چون نی نی یار الان باز هم تو و من رو تعلیق می‌کنه هیییییع

الکی که تعلیق نمیکنیم باید تو سایت همیشه ادب رو رعایت کنین ایشون تاپیکی که زدن تو توییتر سرچ کنین نی نی سایت ببینین اقایون چطوری این تاپیک ها رو میخونن و گفتن فقط به خاطر این تاپیک ها عضو میشن

2706