1351
1341
عنوان

سلام دختر بلوچم

347 بازدید | 42 پست

من باز گشتم دوستان خوبم تو امضام دلیل تعلیقم هست لطفا منو با این کاربری بشناسید😚

@دختر_شیطونک    

@zahra0010    

@عایش    

@باران1409    

بریانی سابق     دختر بلوچ سابق 

چند تا دیگه شماره داری؟😐

یه بارم یه مغازه آتیش گرفته بود🔥پریدم تو عمق آتیش یه پسر خوشگل رو نجات بدم😁👨‍💼آتش نشانه گفت بیا بیرون😐👨‍🚒گفتم انسانیتت کجا رفته؟😒گفت باشه ولی اون مانکنه بیا بیرون😐😐😐😐🖐🤦‍♀️🤦‍♀️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

من یه پیشنهاد دارم:علت تعلیق تو ننویس تو امضات،فکر نکنن خیلی بی ادبی

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!
1348

نمیری دختر😬

باز پرچی ترکته 😀؟؟؟

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
سلام اینو هم میبندم چون چند بار قطع شدین    

سلام عزیزم 

خسته نباشین 

الان حذف تاپیک چجوریاس ؟؟؟

هربارکه میرم تاپیکتون قفله ؟

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1226

سلام خوبی😚😁

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
نی نی یار جان تو رو خدا تاپیکهای منو هم همه رو حذف کن خواااهش

به نظرتون اگر قرار بود ما کل تاپیکتون رو حذف کنیم حذف تاپیک رو نمی دادن به خودتون؟ اصلا حذف کل نداریم فقط  تاپیک های خصوصی خانوادگی حذف میشن و روزی یکی

1346