2726
عنوان

آزمایش خون بتا

114 بازدید | 10 پست

سلام بچه‌ها من هشت روز بعداز نزدیکی که کیت تخمک گذاری مثبت شده بود رفتم آزمایش خون ولی منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست باردار نیستم هشت روز پیش کیت تخمک گذاری من هم مثبت بود

تعداد رای : 1
نظرسنجی
ر
1
100%
ر
0
0%

چه زود رفتی بابا

بزار از موعد بگذره بعد

بخدا من موندم چرا باید آدم اینقدر به خودش استرس بده استرس سم واسه نی نی همش آزمایش بتا کم بود زیاد شد 

منم خودم این کارا رو کردم حالا نه به این شدت 

ولی رفتم دارو گیاهی میگفت بدترین چیز واسه جنین استرس 

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صبر کنید موعد پریودتون برسه بعد آزمایش بدید الان خیلی زوده. من خودم هفت روز از موعدم گذشته بود همش علائم پریودی داشتم و فکر میکردم میخوام پریود شم. تا اینکه بی بی چک تست کردم مثبت شد بعدم رفتم آزمایش و بتا ۱۵۰۰ بود. الان زوده الکی استرس به خودتون وارد نکنید همین استرسا مانع از بارداری میشه. تجربش داشتم که میگم ۵ ماه اقدام داشتیم همش منتظر بودم موعد پریودم برسه و بی بی تست کنم و مثبت بشه یا همش از روی یسری علائم میگفتم باردارم ولی پریود میشدم. ماه آخر اصلا به موضوع بارداری فکر نکردم استرس نداشتم چون درگیر گزینش بودم و همون ماه باردار شدم