1345
1341

اقا ما یکیو داریم نچسسسسب

راه میره چنان با س ن شو قر میده

قشنگ تااا میشه از رو زمین بچشو برداره کمرشو گووود میکنه تا جلوه بیشتری داشته باشه از پشت

خیلی هم گنده اس اخه اون قسمتش

زنای فامیل از دستش عاصین

خب مردامونم گاهی نگاهشون میوفته.اخه چشمه دیگه

شما ادم نچسب تر از اینم دارین؟

نه

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

راستش لفظ نچسب  رو بیشتر برای کسایی استفاده میکنم   ک مغرور و خود برتر  بینن 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

آره

یه زن برادر نچسب من دارم

ولش کنن کلا برا همه مردا عشوه میاد و خودشو لوس میکنه

و توقع داره همه مردا در خدمتش باشن

ولی وقتی تو جمع زناست و مردی نیست صدایی ازش بیرون نمیاد چه برسه عشوه

ازش متنفرم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰

اره داریم ۴تا😶

البته خود شیفتگی نباشه ولی من از اونا خوش فرم ترم

اونا فقط میریزن بیرون ک جلب توجه کنن بخاطره اون نچسسسسبن😶

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1307

من احساس میکنم جاریم اونطوره,قبلنا خیلی رفت آمد داشتیم باهاشون چون با مادر شوهرم زندگی میکنن اونا,خیلی حرص میخوردم,ولی خدا رو خیلی شکر الان دیگه هفته ای نهایتن یه بار میریم

دعام مستجاب شد ولی من لیاقتشو نداشتم

ما به اينا نميگيم نچسب 

به اونا ك نميجوشن و تو خودشونن و واسمون قيافه ميگيرن ميگيم نچسب 

معني واژه هارو چرا عوض ميكنين

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
چطور

البته اونی که شما میگی ماهم داریم تو فامیل دختر خالمه که هی سعی داره باسنشو که واقعا بیریخت و به شکل فاجعه باری بزرگ و زشت و بدترکیبه هی جلو مردا به نمایش بذاره و هی ادعا داره که فلانی رو من کراش داره و فلانی از من خوشش میاد فلانی خیلی بی حیاست همش نگاه میکنه و....اما خواهر شوهر من فکر میکنه از دماغ فیل افتاده و هیچ کس به زیبایی اوشون نیس😂و کلا هیچ کسی رو تحویل نمیگیره

1226

بله داریم صداشو نازک می کنه تا با یه مردی می خواد حرف بزنه 50 سالشه ولی جوری آرایش می کنه انگار عروسی دعوته حالا کاش درست آرایش می کرد ضایع. هیکلشم افتضاحه فقطم به این می نازه که سینه هاش سایزش 90 یکی نیست بگه گاوم اونجاش بزرگه باید ادعا کنه؟ 

🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺