2733
2734
عنوان

از موقعی که اومدیم خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 31 پست
بهترررر ک نمیان اصلا خودتو نارتحت نکنیا اونا هدفشون اینه ک تورو ناراحت کنن بیکاری مگه بعدشم اگه خیلی ...

واقعا نمیان که منو ناراحت کنن؟!

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون خونه جاریم میرن  چون بهشون زنگ میزنی یا تو خیابون میبینیشون بد رفتاری میکنن محل نمیزارن ن ...

باور کن خونواده شوهر هر چه قدر هم خوب باشن همون بهتر که دیر به دیر ببینیشون

واقعا نمیان که منو ناراحت کنن؟!

شاید هدفشون همینه ک لج تورو در بیارن بازم میگم شاید مگه خودت نمیگی قبلا اینجوری نبود الان همش خونه برادرشوهرم هستن ؟؟؟؟خب میخوان اذیت بشی دیگه ا

2738
شاید هدفشون همینه ک لج تورو در بیارن بازم میگم شاید مگه خودت نمیگی قبلا اینجوری نبود الان همش خونه ب ...

اره قبلا نمیرفتن الان هر هفته اونجان

جاریم واسه سفره دعوت کرد خواهر شوهرم نیومد حالا میره اونجا جدیدا 

من از خدامه نیان یا اومدن زود تشریفشون رو ببرن ولی مادرشوهرم سنگ پا قزوینه روش کم نمیشه جایی میره مثل کنه میچسبه خداروشکر یه دختر خونه داره نمیتونه زیاد بره بیاد وگرنه کلا با چمدون میومد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
اخی نو عروسی ،گلم چرا خوشی تو خراب میکنی ولشون کن

بهم برخورده

خیلی بدرفتاری میکنن 

هر چی احترام نگه میدارم بدتر رفتار میکنن

زنگ میزنی سرررررد حرف میزنن 

اره قبلا نمیرفتن الان هر هفته اونجان جاریم واسه سفره دعوت کرد خواهر شوهرم نیومد حالا میره اونجا جدی ...

خب پس ودقیقا میخوان ناراحتت کنن ولشون کن خوشیتو بکن بهتر ک نمیان دوری و دوستی

بهم برخورده خیلی بدرفتاری میکنن  هر چی احترام نگه میدارم بدتر رفتار میکنن زنگ میزنی سرررررد ...

گلم خانواده شوهر منم همین جورین ولی من احترامشونو نگه میدارم شوهرمم میدونه تقصیر اوناست و هیچ وقت نمیتونن پرش کنن

گلم خانواده شوهر منم همین جورین ولی من احترامشونو نگه میدارم شوهرمم میدونه تقصیر اوناست و هیچ وقت نم ...

درست میگی 

شوهرم دیشب رفته خونه مادرش کلی متلک بارش کرده پنچر بود وقتی اومد

بگو با ما من خوب نیستی حداقل با پسر خودت خوب باش 

2706