2726
عنوان

خانمایی که زایمان زودرس داشتن لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من سابقه زایمان زودرس داشتم ولی باردار شدم ولی تنبلی تخمدان نداشتم

چندهفتگی داشتی ب چه دلیل؟

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
طول سرویکس ۳۸ که خیلی خوبه میگن زیر ۳۰ باید دوخته بشه؟

من تو ۲۰ هفته ۲۵ بود سرویکس 

استراحت کردم 

از ۳۲ هفته  تا ۳۸ هفته استراحت مطلق

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
مشکل چیه که احتمال داده

من فیبروم داخل رحم دارم و طول سرویکسم کم شده،استراحت مطلق شدم فعلا

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
ب منم دکتر احتمال زایمان زودرس داده😔با هر دردی دنیا سرم خرابه از وقتی25هفته رو رد کردم تکونای بچه ک ...

سرویکست چنده؟؟ الکی نترس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من تو ۲۰ هفته ۲۵ بود سرویکس  استراحت کردم  از ۳۲ هفته  تا ۳۸ هفته استراحت مطلق

جدی با استراحت مطلق میش جلوشو گرفت؟اخه اینجا میگن ربطی ب استراحت نداره.

سرویکست چنده؟؟ الکی نترس

تو سونو ان تی 33بود تو انومالی 19هفته30شد،حالا دوباره سونو دارم

32 هفته با اینکه طول سرویکس بالای 30 بود ولی یهو افتادم به خون ریزی

خب خداروشکر هفتت بالا بوده.بچت حالش خوبه دیگ؟

جدی با استراحت مطلق میش جلوشو گرفت؟اخه اینجا میگن ربطی ب استراحت نداره.

بله ۳۸ هفته و دو روز سزارین انتخابی شدم 

من بخاطر فریزهایی که قبلا انجام داده بودم دهانه رحمم شل شده بود‌

منم تو ۱۷ هفته کیسه ابم پاره شد فیبروم داشتم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
خب آمپول بتامتازون بزنید خیال خودتونو راحت کنید 

دکتر خودش باید تجویز کنه یا خودم بهش بگم قبول میکنه؟

2706