2726
عنوان

توی اولین جلسه خواستگاری چطوری برخورد کنم ؟!🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 10596 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط نپرس هدفتون از ازدواج چیه؟ واسه آینده چه برنامه ای دارین؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️

بعدشم ایشون اومدن خواستگاری. یعنی میخوان شما رو. غیر از اینه مگه؟ متانت داشته باشین فقط. 

هیشکی ندونه فکر میکنه رکورد خواستگاری رو زدم 😁

در حالیکه اصلا یبارم نرفتم 😐

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2728
فقط نپرس هدفتون از ازدواج چیه؟ واسه آینده چه برنامه ای دارین؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️ بعدشم ایشون اومدن خواستگار ...

چرا نپرسه

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
 عزیزم بهترین هارو برات آرزو میکنم...بووووس

بوس چیه این وسط 

خوبی?

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
چرا نپرسه

تاپیک این دختر خانم انرژی مثبت داره. نمیخام خرابش کنم. 

فقط اینو بگم که اینجا ایرانه... 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
تاپیک این دختر خانم انرژی مثبت داره. نمیخام خرابش کنم.  فقط اینو بگم که اینجا ایرانه...

من دوشنبه اولین جلسه خواستگاریم بود 

بعدش الان من اینطوری ام 😐

فقط نپرس هدفتون از ازدواج چیه؟ واسه آینده چه برنامه ای دارین؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️ بعدشم ایشون اومدن خواستگار ...

هدف از ازدواج یعنی؛

فلانی بگو ببینم میخوای از تنهایی در بیای. به بلوغ فکری لازم برای ازدواج رسیدی ، بخاطر حرف خانوادت میخوای ازد‌واج کنی یا برای رفع نیاز....

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706