1345
1273
عنوان

یه دختره ب زانوی شوهرم دس زده..😔😔😔😔😔😡

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 55 پست
نه خیر خانم شمارشو داده گفته فردا باهام تماس بگیر تا بهت آدرس بدم😡😡😡 حالا اوسکول منم زنگ میزنه ب ...

چ دلیلی داره فردا آدرس بده امروز خار داشت؟😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
نه خیر خانم شمارشو داده گفته فردا باهام تماس بگیر تا بهت آدرس بدم😡😡😡 حالا اوسکول منم زنگ میزنه ب ...

شماره رو بگیر خودت به دختره زنگ بزن ادرس وبگیر

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!

منم اونو میگم دیگه چرا آدرسو همونجا نداده

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

شماره رو بگیر خودت به دختره زنگ بزن ادرس وبگیر

دقیقا

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1350
حسادت نیس. آخه حرف منو گوش نمیده حرف مردم رو گوش میده حالا حرف من با بقیه یکیه

اییی بابای منم اینطوره دهن بین 😑😑😑 معمولا هم درست نمیشن. خدا صبر بده ولی با سیاست رفتار کن، مثلا بگو مرد فلان دوستم ده بینه چقددررر بده ، خداروشکر تو نیستی و نظر من برات مهمه ، خیلی از مردها از در سیاست نرم و مطیع میشن 

یه سال. اونم متولد ۶۹ و من ۷۰

خیلی عجیبه! 

اصولا با اختلاف سنی زیاد این اتفاق رخ میده! 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
1307
وای خدا  پس کیا هستن که طرف آزادی پوشش هستن  شما که آنقدر حساس هستین باید طرفدار نهضت کا ...

آزادی پوشش فرق میکنه با آزادی مالش 😁 فکر کن مالوندن آزاد بشه چه بمال بمالی بشه تو خیابون😂😂

1226

اصلا شوهر شما برای چی باید به دختر غریبه بگه پام درد میکنه دختره که نیومده بزور زانوی شوهر شمارو دست بزنه 

احتمالا فقط خواسته شمارو حساس کنه مردی که زانوشو بده دست زن غریبه نمیاد که برا خانمش تعریف کنه شماهم زیاد جلوش واکنش نشون ندین ببرین پیش دکتری که خودتون میدونید 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40