2733
2734
عنوان

گروه خونیهای منفی،باردارا،

164 بازدید | 17 پست

بچه ها من گروه خونم منفیه،شوهرم مثبت،تو بارداری باید روگام بزنم

وقتی شرایط خاص مثل سقط یا خونریزی پیش میاد هم باید روگام بزنم

قبل از زدن روگام دکتر واسم آزمایش آنتی بادی تجویز میکنه،که جوابش رو تو همون روز میدن،و بعد با دیدنش دکتر دز تزریق دارو رو میگه،

صبح آزمایش دادم،الان زنگ زدم میگه جوابش آماده نیست و شنبه زنگ بزن

من حالا موندم چیکار کنم،خونریزی داشتم،تا شنبه چیکار کنم؟؟؟تو رو خدا اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ۶هفته،خونریزی کردم،ولی رفتم سونو صدای قلب بچه رو شنیدم فعلا سالمه

زنگ بزن دکترت بپرس میشه بدون داشتن نتیجه آزمایش آمپول رو زد یا خطر داره 

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2738
اره ۶هفته،خونریزی کردم،ولی رفتم سونو صدای قلب بچه رو شنیدم فعلا سالمه

خدارو شکر فعلا استراحت کن مهم اینه که قلبش میزنه استرس نداشته باش تا میتونی استراحت کن میشه از شیافم استفاده کرد ولی من نمیتونم بگم برو بزن دکترت باید تشخیص بده شیاف جلوی خونریزی رو میگیره 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
اولا که سقط نمیکنی بهش فک نکن  دوما درو از جون دور از جون قبل هفته ۸ انتی بادی ترشح نمیشه که ر ...

عزیزم خدا نکنه سقط بشه،ولی چون خونریزی بوده باید روگام بزنم،اگر لکه قهوه ای بود نمیخواست بزنم

گلم دکترم تجویز کرده اگر لازم نبود که اورژانسی نمینوشت باید امروز حتما روگام میزدم

خدارو شکر فعلا استراحت کن مهم اینه که قلبش میزنه استرس نداشته باش تا میتونی استراحت کن میشه از شیافم ...

دیروز خونریزی بود خداروشکر الان فقط لک قهوه ای شیاف داده استفاده میکنم

ولی اطراف جنین پر از خونه که باید جذب،استراحت مطلقم الانم مامانم پیشمه

زنگ بزن دکترت بپرس میشه بدون داشتن نتیجه آزمایش آمپول رو زد یا خطر داره 

تلفن جواب نمیده،حالا ببینم شوهرم حضوری میره بپرسه

خیلی مطب شلوغه به زور منشی جواب میده۰

دیروز خونریزی بود خداروشکر الان فقط لک قهوه ای شیاف داده استفاده میکنم ولی اطراف جنین پر از خونه که ...

ایشالا بند میاد و بارداری به خیر و خوشی به ثمر میرسه و بغلش میکنی خیلی ها اول بارداری خونریزی دارن جای نگرانی نیست تا میتونی استراحت کن فقط در حد دستشویی پاشو اگه میتونی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
عزیزم خدا نکنه سقط بشه،ولی چون خونریزی بوده باید روگام بزنم،اگر لکه قهوه ای بود نمیخواست بزنم گلم د ...

اها پس چرا شک داری برو بزن منم خونریزی داشتم و لک دکترم چیزی نگفت 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706