2737
2734

بچه ها بابام وضعش جوری نیست که بتونه بهم پول تو جیبی بده

خیلی قسط داره

منم دو ماه دیگه باید برم دانشگاه ولی هیچ سرمایه ای ندارم الان

همه دوستام تابستونو میرن بیرون خوش میگذرونن

ولی من نمیتونم😔

چون 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون بیرون رفتن حداقل پول مترو یا اتوبوس میخواد

یه آبمیوه که میخواد بخری تو این گرما

کیه که بدون پول بتونه بره بیرون

چه چیزا که تو خیابون دلم خواست و از خودم دریغ نکردم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

کدوم شهری؟

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2738

برو سر کار اگه مجردی عالیه بچه نداری راحتی برو تو فروشگاه ها لباس فروشی مغازه هر چی باشه خوبه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

خیلی دنبال کار گشتم

رفتم مصاحبه

ولی هیچ خبری نشد

خودم زنگ زدم گفتن نمیخوایم

گفتم عیبی نداره کار اینترنتی میکنم ولی کلاه برداری بود

الهی شکر به موقع فهمیدم

چون بیرون رفتن حداقل پول مترو یا اتوبوس میخواد یه آبمیوه که میخواد بخری تو این گرما کیه که بدون پو ...

من یه مهد میشناسم صبح ها ششصت میده عصرا چهارصد 

اگه رشت هستی خوبه

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

آدمی هم نیستم از پسرا پول بگیرم

اصلا نمیتونم

2706