2733
2734
من تسلیممممممممم منکه نگفتم دوستش ندارم یا پشیمون شدم اتفاقا خیلیم عاشقشم بوخدا 😢

آفرین به تو   شیرین زبون

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب اگه دوستش داری دیگه نه نیار،مگه نمیگی قد بلنده خب این خیلی مهمه که قدش خوبه،بعدم درون مهم تره ،قش ...

قدشم بلند نی عشقم ☹☹☹

گفتم قدشم بلند نی

دنیا پر است از انسان های به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که می شوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت می دهد ... 
منم از قیافه ی نامزدم‌ ناراضیم‌ لاغره و کچله تا الان که هنوز عادی نشده و همش حرص میخورم البته هنوز ع ...

عادی نمیشه عزیزم . اگه ویژگی های مثبتش زیاد نیست قبول نکن

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟
2728
2738

ایناهمه مال قبل ازازدواجه دخترعاقل زن یک مردزشت وپولدارمیشه😆😆😆

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706