2726
😂😂😂😂😂😂😂وای دلم خداجون بااین تفسیرت👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼😂..خدایی ایول .هستن ولی نه زیاد من یکی خاس ...

بله عزیزم میگم که هستن 

ولی نه تو این تعداد که نود درصد کاربرای سایت میگن خصصصصووووصصصصصاااااا همون تاپیکی که گفتم حالا خوبه لو هم میرفتن😝😝😝

منم یه خواستگار داشتم میگفتم فکر کنم باید سرم به دست دنبالش برم فشارش پایین نیاد بس که لاغر بود😂😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله عزیزم میگم که هستن  ولی نه تو این تعداد که نود درصد کاربرای سایت میگن خصصصصووووصصصصصاااااا ...

وای دختررررر😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ابقندددد

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
من خودم قد ۱۷۹ وزن ۷۰ شوهرم ۱۹۰ وزن ۱۵۰ از بس خواستگار کوتاه تر از خودم اومد قبول کردم الان ۶ سال ...

وای صد پنجاه...ماشاءالله...خدا حفظش کنه...

یعنی با وزنی داری پیشش جوجو هستی...🥰🥰

تفاوت وزنتون دو برابره..ولی قدتون عالیه...

یکم تشویقش کن  تا وزنش را جمع کنه

به هر حال قیافه و قد و هیکل مهمه

فکر کنید دو روز دیگه بچتون ممکنه دقیقا اون شکلی بشه

یا تو خیابون و تلوزیون هر پسر خوشتیپ و خوش هیکلی دیدید تو دلتون بگید کاش شوهر منم اینجوری بود...

آدم باید انتخابی کنه ک بعدا تو هیچ شرایطی حتی یه لحظه هم پشیمون نشه و نگنه کاش اینجوری بود کاش اونجوری بود چون همینا به مرور تو دل آدم دلسردی میاره و باعث میشه وقتی مرد یه کار کوچیک هم کرد با اون مشکلی ک با ظاهرش داشتیم قاطی کنیم و انگار ک مرد یه کار خیلی بزرگ کرده ، اونجوری واکنش نشون بدیم

چون تو ذهنمون میگیم اینکه نه قیافه داره نه تیپ و هیکل، فلان کارم کرده ، حیف من بیچاره، من دارم تلف میشم و....

بعد یه واکنشی نشون میدیم ک خودمون هم نمیدونیم چرا انقدر هیجانی و بزرگ مساله رو جلوه دادیم ولی یکی از دلایلش همینه 

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
وای دختررررر😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ابقندددد

به جون خودم جدی میگم خیلی لاغر بود 

حدودا ۱۷۵ بود با وزن ۵۵ فکر کنم 

حالا من ۱۶۹ هستم با وزن ۵۰😐😐😐😐😐😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

دختر خاله من قد شوهرش به زور ۱۶۵ میرسه از نظر من قیافه اش از ده دو هم نیست ولی انقدر عاشق شوهرشه که فکر میکنه زیبا ترین مرد دنیا رو داره 

مثلا یه دفه داشت از یک پسر تعریف میکرد میگفت ماشالا انقدر خوش قیافه اس و قد بلند و چهار شونه عین شوهرم 

یعنی هم‌ خنده ام گرفته بود هم جالب بود که واقعا عشق آدمو کور میکنه انگار

البته الان اینا سه تا هم بچه دارن ولی هنوز همینه شوهرشو مثال میزنه از خوش هیکلی و زیبایی 

قد خودشم نزدیکای ۱۶۰ هست

لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
گلم مشکل ریزش مو که ناراحتی نداره...مو بکاره..کاشت مو خیلی هم رایجه و خوب جواب می ده

گفتم بالاتر خودش قصدشو داره ولی فعلا شرایطش نداریم .ولی خود من برام ذره ایی مهم نیس

دختر خاله من قد شوهرش به زور ۱۶۵ میرسه از نظر من قیافه اش از ده دو هم نیست ولی انقدر عاشق شوهرشه که ...

افرین عزیزم خیلی خوب اشاره کرده منم موردای اینجوری زیاد دیدم 

بنظر من بیشتر عشق و علاقه اس که مهمه

من ینفر و دوس دارم ولی عشق باعث نشد چهرشو قشنگ ببینم😫

بابا منم خوشگل نمیبینمش که😂😂😂گفتم که خوش قیافه نیست اصلاا....ولی من چون واقعا عاشقشم حتی چهرش هم به دلم نشسته...با اینکه خیلیییا که میدیدنش میگفتن اصلاااا خوشگل نیست ولی من باز چهرشو دوست داشتم..عشقی که بهش دارم این حسو تو من به وجود اورده 

2706