2726
مرسی از حرفای زیبات دوستم .میدونی چیه من اصلا ریزش موشو عیب نمیبینم ولی مشکلی ک هست فامیل من خیلی ظا ...

ببین        اصلا بهشون توجه نکن    هرچی گفتن  بی محلی کن     به اونها چه      مهم اینه که شوهرت رو دوست داری  و   اخلاق ش خوبه    مگه اونها می خوان باهاش زندگی بکنن           >    ولی اگر به فکر جبران ریزش مو هستی از الان به فکر کاشت مو باش   (برای مسئله مالیش میگم هاا >  شنیدم شیراز هم کارشون خوب هم ارزون تر می گیرن )

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
منم قدو هیکل شوهرمو دوست دارم. در ولقع میگن برای ازدواج باید ببینید طرف رو حتی وقتی راه میره از هیکل ...

والله من شوهرم  شناست  ۱۸۵ به بالاست قدش...

خودم هم ۱۶۵....

ولی اصلا قد بلند را ملاک ازدواج نمی دونم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی اینارو داره ولی من برام ظاهر خیلی مهمه  ☹☹☹

خب اگه دوستش داری دیگه نه نیار،مگه نمیگی قد بلنده خب این خیلی مهمه که قدش خوبه،بعدم درون مهم تره ،قشنگ حواست به رفتار هاش باشه که مهم تره واقعا 

2728
😂😂😂😂😂وایی نمیگم نیستن هستن  مثلا چند وقت پیش یه خانمی گفت همسرم دومتره وزن زیاد من ...

😂😂😂😂😂😂😂وای دلم خداجون بااین تفسیرت👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼😂..خدایی ایول .هستن ولی نه زیاد من یکی خاستگارم بودقدش۱۹۰بودولی خیلییییی مردنی بودبنده خدا🤦🏼‍♀️😐😂😂حالاخودمومیگی۱۵۴قدمه با۱۹۰ قداون😝یکی دیگم داشتم چااااق بود پسه کلشم ریخته بود خوشگلم نبود اصنم تودل ادم جانمیشد😖😀🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

من خودم قد ۱۷۹ وزن ۷۰

شوهرم ۱۹۰ وزن ۱۵۰

از بس خواستگار کوتاه تر از خودم اومد قبول کردم

الان ۶ سال ولی از چاقی اش رنج میبرم

مهم ترین اش خروپف خیلی به شکمش اهمیت میده در ضمن تو روابط زناشویی لذت کمتر

بستگی به خودت داره من نمیتونم

همین دیگه😂😂😂میگن تیپ و لباس درست میشه،قیافه اش هم زشت نیست ولی ما دختر ها هی میگیم من که خودم نازم خوشگلم و... بعد مثل این دوست مون که میگفت،آخرش ممکنه پشیمون بشیم،ولی واقعا طرف باید یه حداقل هایی رو داشته باشه که بتونی نگاهش کنی به هرحال🤔😉

اینم بگمو نامه تمام 

خانمای عزیز 

از قدیم گفتن 

نیم متر باش ولی مرد باش

اگر همسرتون کوتاه قامته یا وزنش کمه اما مرده، نه صرفا ننننررررر  دودستی بچسبین بهش 

اگر چهرش عالی بود 

هیکلش بی نقص 

قدش دومتر 

ولی مرد نبود  چه ارزشی داشت؟؟؟؟!!!!!!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
اشکال نداره گلم . شوهر من بعد از عروسی چاق شده هرکی بهش میگه توپول یا چاق  بهم برمیخوره 😢فکر م ...

اشکال نداره عزیزم مهم اینکه تو دوستش داری من خودم بعد از زایمان دیگه نتونستم مثه قبلا باشم و زنم زیاد شده

-راستش هیچ جای دنیا اقایون دوست ندارن از خانم هاشون کوتاه تر باشن هیچ جا کشورهای دیگه هم خیلی کم م ...

من مرد نیستم که ازدل مردان خبر داشته باشم... ولی پسر عموم قدش کوتاه و زنش قد بلنده

قسم می خورم که تمام مردای قد بلند اطرافمون چه فامیل چه اشنا اروزی ازدواج باهاش داشتن ولی ایشون پسر عموی من انتخاب کرد درسته واقعا تفاوت قدیشون مشخصه ولی خوشبختی که دارن زبون زده .....

گفتم قد بلند نباید شرط اصلی یک ازدواج باشه...اگر اینجوریه درخت بی ثمر سرو هم بلند است...

این تاپیک واس منم سواله ؟؟؟؟؟ نامزد من ۱۹۰ قدشه هیکلش ورزیده س قیافشم معمولیه ولی مشکلی ک داره جلو ...

این چه سوالیه!!!

مث اینه که یه آقا بیاد بگه زنم خیلی خوشگله و خوش اندامه ولی داره یه کم مثلا چاق میشه 

احتمالا باهاش به مشکل بخورم!!!!!

همینجا ۷۰۰ تیکه ش میکردن

قبل ازدواج چشاتونو وا کنید بعد ازدواج ببندید خدایی

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706