2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😉نه نه جسارت نباشه یوقت

😂😂😂😂😂وایی

نمیگم نیستن هستن 

مثلا چند وقت پیش یه خانمی گفت همسرم دومتره وزن زیاد من دوست ندارم 

جای برادرم واقعا همسرشون خوب بود دقیقا چیزی بود که میگفت

اما نه این چیزایی که بعضیا میگن 

کامل میان از هیکل جیسون استیتهام میگن چهره‌ی بردپیت

اخلاق همه‌شون هم میلاد کی‌میرامی عصبی 

تا قبل اون تاپیک من فکر میکردم عصبی بودن جزو بیمارهای مغز و اعصابه از بعد اون تاپیک فهمیدم نه جزو فضایل اخلاقیه مرداست 

فکر کنم همسر من فقط مشکل داره که میلاد کی‌مرامی نیست😐😐😐😐😐😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728

منم قدو هیکل شوهرمو دوست دارم. در ولقع میگن برای ازدواج باید ببینید طرف رو حتی وقتی راه میره از هیکلش خوشتون میاد؟تحریک کننده هست یانه براتون...

حالا میخوام بدونم این خانماییکه شوهراشون خیلی بازو دارن و خفنن قداشونم بلنده خودشون قد و هیکلشون چطوره😑🤣🤣🤣😁😁😁

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
تام کروز که بین هالووودیا معروفه به قد کوتاه

وایی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نکن بخدا شوهر خوشگل مال مردمه یه قد دراز گدایه پرادعا به چه دردت میخوره

اگه قددراز خوب و خوش اخلاق بود چی؟🙈😅

ولی خدایی میشه تحمل کرد قیافه ی عادی، قد کوتاه و تیپ بد رو یا نه؟ یکی بمن بگهههه😭

حرفات باد هواست کو گوش شنوا 

والله من برای خودشون گفتم....  اخه یعنی چه که یه نفر باید شرط اصلی زندگیش بلندی مرد باشه ..یعنی مسخره تر از این ندیدم...

من  خانمب می شناسم که شوهرش ۱۹۵ قدشه ولی شب و روز جنگ و دعوا دارن عایا  بلندی مردش خوشبختش کرد..نه 

الان ارزشونه یه قد کوتاه باشه ولی مرام و معرفت و وفا داشته باشه

باشه همشون شوهر منن  اون قد ۱۸۵  ها مو خامه ایا😁 سیکس پک ها ته ریش دارا برنزه ها مال شوم ...

وایی خدا😂😂😂😂😂

مرو چه قد بلند چه قد کوتاه...مَردن و مردانه بودنش ربطی به قد بلند و کوتاه نداره... درسته قد بلند و ...

-راستش هیچ جای دنیا اقایون دوست ندارن از خانم هاشون کوتاه تر باشن

هیچ جا

کشورهای دیگه هم خیلی کم مشاهده میشه خانم بلندتر

منم قدو هیکل شوهرمو دوست دارم. در ولقع میگن برای ازدواج باید ببینید طرف رو حتی وقتی راه میره از هیکل ...

همون بک کنم ت  رابطه داغون میشن خدتیا شکرت  که شوهرم زیاد بلند نیست😂😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
-راستش هیچ جای دنیا اقایون دوست ندارن از خانم هاشون کوتاه تر باشن هیچ جا کشورهای دیگه هم خیلی کم م ...

نیکول کیدمن بلند تر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706