2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچوقت عادی نمیشه واسم

چرا  مگه چطوری ه             خب اگه دوست نداشتی چرا قبول کردی  عزیزم ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728
واسه من که عالیه هیکل و قیافه خوده تام کروز😍😍

بفرما نگفتم استاتر😂😂😂😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
الان همه ۲متریا و ۱۲۰ورزشکاریا میریزن تو تاپیکت که نه ما شوهرامون همه فیتنس کارن😄😄😄😄

🙂این پیژامه پوشای لب خیابونم مال ماهاس لابد😉🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
شوهر من هیکلش خوبه ولی قدش بنظرم کوتاهه کاش بلند تر بود😔 قیافشم خوبه

مثل شوهره من 

هیکلو قیافش عالیه ولی جا داشت که بلندتر بود قدش ۱۷۵ ولی من دوست داشتم ۱۹۵ بود اما در کل انقدر هیکلش ورزیدس که زیاد بهش فکر نمیکنم

همه از دم سیکس پک😬😁😁

نمونه‌هاش اومدن 

همه‌ی اینایی هم که تو خیابون با یه سمندون دارن راه میرن منم😂😂😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706