1345
1341
مرسی از حرفای زیبات دوستم .میدونی چیه من اصلا ریزش موشو عیب نمیبینم ولی مشکلی ک هست فامیل من خیلی ظا ...

ببین        اصلا بهشون توجه نکن    هرچی گفتن  بی محلی کن     به اونها چه      مهم اینه که شوهرت رو دوست داری  و   اخلاق ش خوبه    مگه اونها می خوان باهاش زندگی بکنن           >    ولی اگر به فکر جبران ریزش مو هستی از الان به فکر کاشت مو باش   (برای مسئله مالیش میگم هاا >  شنیدم شیراز هم کارشون خوب هم ارزون تر می گیرن )

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
منم قدو هیکل شوهرمو دوست دارم. در ولقع میگن برای ازدواج باید ببینید طرف رو حتی وقتی راه میره از هیکل ...

والله من شوهرم  شناست  ۱۸۵ به بالاست قدش...

خودم هم ۱۶۵....

ولی اصلا قد بلند را ملاک ازدواج نمی دونم....

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
همه ی اینارو داره ولی من برام ظاهر خیلی مهمه  ☹☹☹

خب اگه دوستش داری دیگه نه نیار،مگه نمیگی قد بلنده خب این خیلی مهمه که قدش خوبه،بعدم درون مهم تره ،قشنگ حواست به رفتار هاش باشه که مهم تره واقعا 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

😂😂😂😂😂وایی نمیگم نیستن هستن  مثلا چند وقت پیش یه خانمی گفت همسرم دومتره وزن زیاد من ...

😂😂😂😂😂😂😂وای دلم خداجون بااین تفسیرت👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼😂..خدایی ایول .هستن ولی نه زیاد من یکی خاستگارم بودقدش۱۹۰بودولی خیلییییی مردنی بودبنده خدا🤦🏼‍♀️😐😂😂حالاخودمومیگی۱۵۴قدمه با۱۹۰ قداون😝یکی دیگم داشتم چااااق بود پسه کلشم ریخته بود خوشگلم نبود اصنم تودل ادم جانمیشد😖😀🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗.تااوج با650😎
1350

من خودم قد ۱۷۹ وزن ۷۰

شوهرم ۱۹۰ وزن ۱۵۰

از بس خواستگار کوتاه تر از خودم اومد قبول کردم

الان ۶ سال ولی از چاقی اش رنج میبرم

مهم ترین اش خروپف خیلی به شکمش اهمیت میده در ضمن تو روابط زناشویی لذت کمتر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بستگی به خودت داره من نمیتونم

همین دیگه😂😂😂میگن تیپ و لباس درست میشه،قیافه اش هم زشت نیست ولی ما دختر ها هی میگیم من که خودم نازم خوشگلم و... بعد مثل این دوست مون که میگفت،آخرش ممکنه پشیمون بشیم،ولی واقعا طرف باید یه حداقل هایی رو داشته باشه که بتونی نگاهش کنی به هرحال🤔😉

اینم بگمو نامه تمام 

خانمای عزیز 

از قدیم گفتن 

نیم متر باش ولی مرد باش

اگر همسرتون کوتاه قامته یا وزنش کمه اما مرده، نه صرفا ننننررررر  دودستی بچسبین بهش 

اگر چهرش عالی بود 

هیکلش بی نقص 

قدش دومتر 

ولی مرد نبود  چه ارزشی داشت؟؟؟؟!!!!!!

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
اشکال نداره گلم . شوهر من بعد از عروسی چاق شده هرکی بهش میگه توپول یا چاق  بهم برمیخوره 😢فکر م ...

اشکال نداره عزیزم مهم اینکه تو دوستش داری من خودم بعد از زایمان دیگه نتونستم مثه قبلا باشم و زنم زیاد شده

1348
-راستش هیچ جای دنیا اقایون دوست ندارن از خانم هاشون کوتاه تر باشن هیچ جا کشورهای دیگه هم خیلی کم م ...

من مرد نیستم که ازدل مردان خبر داشته باشم... ولی پسر عموم قدش کوتاه و زنش قد بلنده

قسم می خورم که تمام مردای قد بلند اطرافمون چه فامیل چه اشنا اروزی ازدواج باهاش داشتن ولی ایشون پسر عموی من انتخاب کرد درسته واقعا تفاوت قدیشون مشخصه ولی خوشبختی که دارن زبون زده .....

گفتم قد بلند نباید شرط اصلی یک ازدواج باشه...اگر اینجوریه درخت بی ثمر سرو هم بلند است...

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
این تاپیک واس منم سواله ؟؟؟؟؟ نامزد من ۱۹۰ قدشه هیکلش ورزیده س قیافشم معمولیه ولی مشکلی ک داره جلو ...

این چه سوالیه!!!

مث اینه که یه آقا بیاد بگه زنم خیلی خوشگله و خوش اندامه ولی داره یه کم مثلا چاق میشه 

احتمالا باهاش به مشکل بخورم!!!!!

همینجا ۷۰۰ تیکه ش میکردن

قبل ازدواج چشاتونو وا کنید بعد ازدواج ببندید خدایی

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.خود عروس خانم، صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنه. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘
1288
تام کروز کوتاهه همچین خوش استایلم نیستا😂۱۷۰هست قدش

دقیقا..هم تام کروز هم سلمان خان...هم پدریو... اینا همشون قد کوتاهن یعنی زیر ۱۸۰ هستن... 

😂😂😂😂😂😂😂وای دلم خداجون بااین تفسیرت👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼😂..خدایی ایول .هستن ولی نه زیاد من یکی خاس ...

بله عزیزم میگم که هستن 

ولی نه تو این تعداد که نود درصد کاربرای سایت میگن خصصصصووووصصصصصاااااا همون تاپیکی که گفتم حالا خوبه لو هم میرفتن😝😝😝

منم یه خواستگار داشتم میگفتم فکر کنم باید سرم به دست دنبالش برم فشارش پایین نیاد بس که لاغر بود😂😂😂😂

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
1346