2410
2553

بعد از ۱۰ سال trial and error یا به قول خودمون آزمون و خطا بلاخره یه دور چشم عالی پیدا کردم و علارغم قیمت بالا همچنان دارم سفارش میدم و استفاده میکنم 

اگه لیفت مخصوصا لیفت پلک بالا و تیرگی و سایه خاکستری اذیتتون میکنه تو انتخابش شک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت بمنم بگید. چشمام دورش کلا سیاهه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2720
2714

پارسال با قیمت ۵۵۰ تومن از سایت اویرو تهیه کردم 

دور چشم هایی که قبلا داشتم 

بنفیانس شیسیدو 

ریپیر استی لادر 

الوآژ اون 

نئوستراتا وقتی تو ایران موجود بود 

دکلره 

جوونا ( کاسه ای ) 

دور چشم با قیمت متوسط به پایین نداشتم چون دور چشم از جمله محصولات مراقبت از پوستیه که معمولا تو رنج قیمت پایین نمیشه ازش معجزه خاصی دید 

این سرم بدون الکله ولی لیفت آنی و طولانی مدت عالی داره

به همه همکارای دندانپزشک و غیر دندانپزشکم توصیه کردم 

2706