2703
2553
عنوان

اختلاف سن

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست
واقعا حتي نميتونم يك لحظه بهش فك كنم! ١٥ سال اختلاف سن ميدوني يعني چي؟ هيچ روانشناسي اختلاف بيش از ١ ...

بله متوجه حرفتون هستم برای همینم اومدم اینجا ببینم کسانی که اختلافشون در این حده تجربه شون چطوریه ...خوب یا بد؟ ...من خودم پدرم رو از دست دادم در کودکی و دقیقا اینهمه دو دل هستم و دارم تحقیقات میکنم که خدایی نکرده نبود پدر و عاطفه پدری باعث نشه که من این انتخاب رو بکنم و شکست بخورم ،با تشکر از شما😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما9ساله واقعا پایه نیست منو پیر کرد ازروز اول انتطار ی زن 30ساله ازم داشت شاید من سنم کم بود جوونی ن ...

وای نه اصلا یه چنین روحیه ای رو حداقل تو محیط کار ندیدم ازشون !البته محیط کار با خونه خیلی تفاوت داره ۱🤦🏻‍♀️😑ممنونم دوست عزیز انشالله که شما هم مشکلتون حل بشه

2720
از طریق خانواده در خواستشون رو اعلام کردن  و تقاضای دوستی یا پیشنهاد مضخرف ندادن،و همونطور که گ ...

اولش رو درست نگفتم واسه همین منظورم اشتباه انتقال پیدا کرد

شما یک شخصی بودید ک رفتید شرکت ایشون استخدام شدید رابطه رئیس و مرئوس کار بده کار بخواه همین

اگر خودشون هم کارمند بودن هیچ اشکالی نداشت اما آدم نباید کار و زندگی رو قاطی کنه من سالهاست شاغلم ب خدا تمام موارد مشابه ب شکست انجامیده آدم باید توانایی حد گذاری برای  نوع رابطه رو تو جاهای مختلف با آدمهای مختلف داشته باشه وگرنه ۱۵ سال اختلاف سنی اصلا ملاک نیست

پیش برو پشت سر خبری نیست  
وای نه اصلا یه چنین روحیه ای رو حداقل تو محیط کار ندیدم ازشون !البته محیط کار با خونه خیلی تفاوت دار ...

فدات ان شاء الله بهترین نصیبت بشه گلم حتما باهم اشنابشید من هیچوقت دوس پسرم نداشتم ارزوی جوونی رودلم موند پیرم کرد بخدا 

الله⁦❤️⁩
چشم 🌹

مرسی ولی اگه شرایط و اخلاقش عالیه حتما انتخاب کن.سن ملاک خوشبختی نیست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
وااااا این چه حرفیه کلا بی منطق.خب وقتی تو محیط بیرون کار میکنی ممکنه از همکارات کسی ازت خواستگاری ک ...

همکار با مدیر فرق داره

شما شاغلین؟

تو محیط کار مدیر ب کارمندش کار میده کار میخواد کار و زندگی ک قاطی بشه عاقبت خوشی نداره.

ده ها مورد دیدم طلاق این شکلی من ۱۲ سال سابقه کار دارم دیدم کارمند با کارمند ازدواج کنند البته خیلی ب ندرت 

تو دانشگاه هم ازدواج فت و فراوان دیدم همه خوشبخت شدن اما این مورد والا من چیزی ک دیدم زیاد جالب نبوده 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2714
همکار با مدیر فرق داره شما شاغلین؟ تو محیط کار مدیر ب کارمندش کار میده کار میخواد کار و زندگی ک قا ...

بنده هم شاغل بودم و شغل خیلی خوبی هم داشتم اما اصلا حرف شما منطق و استدلال درستی نداره.شاید شما ندیدی عزیزم.وگرنه این آقا همه شرایطش عالیه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بنده هم شاغل بودم و شغل خیلی خوبی هم داشتم اما اصلا حرف شما منطق و استدلال درستی نداره.شاید شما ندید ...

آخه عزیزم شما در نظر بگیر یک مدیر ۳۶ ساله شرکت دار اول چرا تا این سن مجرد مونده؟ دوم اینکه اگر شرایطش خیلی اوکیه چرا باید بیاد کارمندش رو بگیره کسی که اومده واسش کار کنه (به هیچ عنوان منظورم بالا و پایین بودن طبقاتی نیست) این آدم نتونسته حد و مرز روابط کاریش رو رعایت کنه مراجعه کنند ب مشاور شاید من نمیتونم منظورم رو درست بیان کنم

یادتون باشه همون طور که ایشون خواستگاری تحصیلدار شرکت رو قبول نمی کردند نباید خواستگاری مدیر رو هم قبول کنند

حتی چندین فیلم هم از پاشیده شدن این زندگی ها ساخته شده

پیش برو پشت سر خبری نیست  
آخه عزیزم شما در نظر بگیر یک مدیر ۳۶ ساله شرکت دار اول چرا تا این سن مجرد مونده؟ دوم اینکه اگر شرایط ...

خب عزیزم اینکه چرا مجرده اصلا چیز مهمی نیست شاید شخص ایده آل خودش تا الان پیدا نکرده بوده.بعدشم مگه چیه ی مدیر با کارمندش ازدواج کنه؟خیلی هم خوبه چون کنار هم کارشون پیش میبرن.باور کنید نه من هیچکس دیگه ای هم حرفهای شما رو قبول نمیکنه.البته نظر شماهم محترمه واسه خودتون

وای طرز فکر شما دقیقا برای صد سال پیش هست چقدر ذهن کج فهمی دارید شما متاسفانه هر کی یجور ازدواج می ...

راه باز جاده دراز من جلو کسی رو نگرفتم

من مواردی رو گفتم ک ب چشم دیدم 

ازدواج بین همکار ب ندرت دیدم که خداروشکر همشون خوشبخت شدن اما مدیر و کارمند ۱۰۰ درصدشون طلاق گرفتند و همیشه ی طرف شکست بدی خورده   

هیچ کی شرکت نمی زنه زن بگیره همه شرکت میزنن پول درارن

پیش برو پشت سر خبری نیست  
ایشون اگر آدم درستی بودن تو محیط کار ب کارمندشون علاقه نشون نمیدادن آدم درست آدمیه ک کار رو با زندگی ...

😐😐😐😐😐 

با این استدلال شما  

تو محیط کار علاقه نشون ندن

توی دانشگاه نشون ندن 

توی خیابون نشون ندن 

توی فامیل نشون ندن 

اخه ادمی ک درست باشه نباید علاقه  نشون بده....کار بدیه

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2706