2410
2553
عنوان

اختلاف سن

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست
اولا اینکه سن ایشون خیلی بالا نیست به قول مادرم مردی که سنش بیشتر از زنش باشه بهتر زن و زندگی رو نگ ...

نه واقعا حتی از نظر ظاهری هم انقدر اختلاف نداریم ولی من فکر ۲۰ سال آینده رو میکنم وقتی که من ۴۰ سالمه ایشون ۶۵ سالشونه اون موقع هم مشکلی نخواهم داشت؟

نه واقعا حتی از نظر ظاهری هم انقدر اختلاف نداریم ولی من فکر ۲۰ سال آینده رو میکنم وقتی که من ۴۰ سالم ...

دیگه تا خودت مشکل رو چی تعریف کنی؟ببین چیا برات مهمه کلا فکر کن خوووب به ارزش هات و سبک سنگین  کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا حتي نميتونم يك لحظه بهش فك كنم! ١٥ سال اختلاف سن ميدوني يعني چي؟ هيچ روانشناسي اختلاف بيش از ١٠ سال رو توصيه نميكنه فارغ از اينكه دوره هاي متفاوتي دارين و همين الانش هم ميتونيد كلي اختلاف داشته باشيد و ايشون به جاي همسر نقش پدر رو إيفا كنند، ١٠/٢٠ سال اينده دوران مشكل ساز اصلي شماست سر مسايل جنسي كهنسالي و .....

2720
مگه پسرقحطه که بایه پیرمرد۳۶ساله ازدواج کنی😐

پیرمرد که نیستن!!ولی خب  اونقدر ها هم که فکر بکنید پسری که خودش تو زندگی همه چیز رو به دست اورده باشه سختی کشیده باشه موقعیت مالی و اجتماعی عالی داشته باشه و تحصیلات عالیه ش رو تا اخر با موفیقت تموم کرده باشه و اهل چیزای بیخود نباشه و از قضا بیاد خواستگاری من زیااااااد و به وفور نیست ؛قحط پسر نیست ولی شوهر خوب کم پیدا میشه یا شایدم من اینطور فکر میکنم 

نه واقعا حتی از نظر ظاهری هم انقدر اختلاف نداریم ولی من فکر ۲۰ سال آینده رو میکنم وقتی که من ۴۰ سالم ...

قطعا وجود داره 

خوب فک کن ب نظرم خیلی زیاده خیلی تو جونی الان فک میکنی اشکال نداره پس فردا فقط حسرت میخوری

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏

عزیزم اختلاف سنی زیاد ممکنه بعدا مشکل ساز بشه زمانی که شما میانسال هستی ایشون سالمند محسوب میشه و ممکنه مشکل ایحاد بشه ولی بازم به خیلی چیزا بستگی داره بنظرم از یه مشاور کمک بگیر 

ایشون اگر آدم درستی بودن تو محیط کار ب کارمندشون علاقه نشون نمیدادن آدم درست آدمیه ک کار رو با زندگی ...

از طریق خانواده در خواستشون رو اعلام کردن  و تقاضای دوستی یا پیشنهاد مضخرف ندادن،و همونطور که گفتم دو سال هستش که منو تو این محیط میشناسن هیچ رفتاری ندیدم که نشون از سو نیت ایشون باشه ؛بلاخره آدم ها یه جا هم دیگر رو میبینن و میپسندن حالا یا محیط کار یا دانشگاه یا مهمونی تو یه تصادف یا...ندیده که نمیشه!

2714

تازه 55میشه طفلی

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
بنده خدا اگه خودش چنین خواستگاری داشت حتما با سرعت هر چه تمام جواب مثبت میداد از قدیم میگن گربه دست ...

اره واقعا...روم نشد بگم حسادت از پستتون میباره.گفتم شاید فحشم بده😄😄

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نه خوب نیست . مامان بابام ۱۰سال اختلتف سن دارن .همش جنگو دعواست خونمون .

ممنونم از نظرتون و اینکه (ببخشید این سوال رو نه از روی کنجکاوی فقط برای اطلاع خودم میپرسم ) دلیل این جنگ و دعوا ها اختلاف سنیشون هست ؟؟؟شاید مشکل دیگه ای وجود داره و اصلا مربوط به اختلاف سن شون نیست ؟؛ولی بازم ممنونم من واقعا برام اینده مهمه و اینکه شما از تجربه والدینتون که قطعا خیلی سال از ازدواجشون میگذره گفتید خیلی میتونه کمک کنه  

من و همسرم 7سال اختلاف سنی داریم و خداروشکر باهم خیلی خوبیم و تفاهم داریم اما من شنیدم اگه اختلاف سن ...

خداروشکر ؛خوشبختیتون همیشگی ،بله حتما اینکارو میکنم ممنون از نظرتون

استارتر بعدا بیا تاپیک بزن بگو جواب بله دادی یا نه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نه عزیزم الان ۴ساله ازدواج کردیم یه پسر ۳ساله ام داریم خداروشکر خوشبختیم اگه بچه چیزاش خوبه توام قبو ...

عزیزم،خدا حفظش کنه 💙ممنون که تجربه تون بیان کردین ،استرس و سر درگمی خیلی بده 🙏🏻🌹

ما9ساله واقعا پایه نیست منو پیر کرد ازروز اول انتطار ی زن 30ساله ازم داشت شاید من سنم کم بود جوونی نکردم 20سالم بود اون29 خیلی ادیت شدم هیچوقت ادم حسابم نمیکنه باهام مشورت نمبکنه بهم میگ بچه .امه چیز باهم قشنگه.من خودش پایه نیست اجازه نمیده بادوستامم باشم ولی خب اگ شما اعا خوش اخلاق مهربون سرحال شوخو اهل مسافرت و گردش با سن و محدودتون نکنن بادوستاتون باشین چ اشکال داره

الله⁦❤️⁩
2706