2733
2734

بیاید بگید چی گفتن دلتون شکست؟

پ.ن.مطمئنم الان همه میان میگن مادرشوهرای ما.خوبن اره بابا همه اونهایی ک از مادرشوهر گله میکنن همه شون منم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
یادم نی دقیق ولی چرند زیاد شنیدم

عکس العملت چی بوده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی ادمای تیکه بندازین اما این فرصت رو ازشون گرفتم و اونا دارن منفجر میشن

فقط هروقت زنگ میزنن میگن ببخشیدا گفتم شاید خواب باشین

به شوهرم میگن البته حالا امروز یادش دادم یه چیزی بگه دهنشون بسته شه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

تیکه ها یکی از یکی بدتر !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
عکس العملت چی بوده

یا سکوت کردم یا از ته دل قه قه زدم و خندیدم یا شوخی شوخی با لحن بچگونه و خنده جواب طرفو دادم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2738
کدومو بگم خواهر بزا برم سبزیامو بیارم بعد....

بدو 😑😑😑

یبار مادر شوهرم یه لقمه دستش بود،، هی اصرار میکرد بگیر،بخور،،، گفتم نمیخورم، میل ندارم دوباره و سه باره اصرار کرد.

فقط واسه اینکه ول کنه، گرفتم ازش، بعد دیدم یواشکی با خودش میگه،،، تو، تو نمیخوری؟😂😂😂

جای من بودید چیکار میکردید دوستان؟

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

خواهرش گفت دختره خیابونی و خراب اومدی پسرمونو گول زدی 

ننش گفت پسرمو ازم دزدیدی

درحالی که ما خیلی خیلی ازشون سرتریم و شوهرم بود ک پاپیچم بود

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹
2706