2726
عنوان

حتما باید تاپیک خواهر شوهر مادرشوهری بزنم تا ج بدین☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 30 پست

من ازاین چیزا سردرنمیارم عزیزم ببخشید

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوبار کارم به بیمارستان کشید انقدر اسهال کردم از حال رفتم دکتر گفت ویروسه بهم انتی بیوتیک داد منم کته برنج خوردم با موز وعرق نعنا قرص هیوسین هم برای دردم دادش سرمم زدم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728
دوبار کارم به بیمارستان کشید انقدر اسهال کردم از حال رفتم دکتر گفت ویروسه بهم انتی بیوتیک داد منم کت ...

چن روز طول کشید همین اسهالت

ینی هر روز  جای شام و ناهار باید کته ماست بخورم؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
دوبار کارم به بیمارستان کشید انقدر اسهال کردم از حال رفتم دکتر گفت ویروسه بهم انتی بیوتیک داد منم کت ...

امپول ریه زدی یا ن؟ بعضیا دکتراشون بهشون از ۳۱هفته امپولشو داده اما ب من نداد☹

چن روز طول کشید همین اسهالت ینی هر روز  جای شام و ناهار باید کته ماست بخورم؟

من مرغ اب پزم روش میریختم یکهفته طول کشید دلپیچه داشتم فراوون ا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من مرغ اب پزم روش میریختم یکهفته طول کشید دلپیچه داشتم فراوون ا

من گاهی دل پیچه میگیرم

اما امروز دل دردای پریودی دارم😣😣 دردا ب کنار استرسش عذاب اور تره برام

امپول ریه زدی یا ن؟ بعضیا دکتراشون بهشون از ۳۱هفته امپولشو داده اما ب من نداد☹

نه عزیزم منم به دکتر گفتم گفت ایمن کردن جنین با امپول ریه فقط یکماه هستش بعد اون باز باید تزریق شه وتزریق این امپول فقط قندو الکی بالا میبره ودردسره

نه عزیزم منم به دکتر گفتم گفت ایمن کردن جنین با امپول ریه فقط یکماه هستش بعد اون باز باید تزریق شه و ...

اگ علائم زایمان زودرس داشته باشی چی بازم تزریق نمیکنن؟

اگه تزریق کنن بچه ب دنیا بیاد تو دستگاه نمیره؟

من گاهی دل پیچه میگیرم اما امروز دل دردای پریودی دارم😣😣 دردا ب کنار استرسش عذاب اور تره برام

ازهمونه منم اینطور بودم ترسیدم دوییدم اتاق زایمان بیمارستان بهم سرم وامپول زدن اروم شدم

اگ علائم زایمان زودرس داشته باشی چی بازم تزریق نمیکنن؟ اگه تزریق کنن بچه ب دنیا بیاد تو دستگاه نمیر ...

ببین دکتر من گفت ما قبل زایمانت سریع بهت تزریق میکنیم نگران نباش اتفاقا اتاق زایمان رفته بودم یه خانمی اومده بود کیسه ابش ترکیده یود هفته ۳۵ همون لحظه امپول ریه تزریق کردن وبردنش اتاق عمل

ببین دکتر من گفت ما قبل زایمانت سریع بهت تزریق میکنیم نگران نباش اتفاقا اتاق زایمان رفته بودم یه خان ...

خیالم راحت شد

ی سوال دیگ ت همراه اسهال تهوعم داشتی

من انقد حالت تهوع دارم ک نمیتونم حتی اب بخورم

خیالم راحت شد ی سوال دیگ ت همراه اسهال تهوعم داشتی من انقد حالت تهوع دارم ک نمیتونم حتی اب بخورم

تهوع داشتم اما بالا نیوردم 

تهوع داشتم اما بالا نیوردم 

مرسی ک جوابه سوالامو دادی نمیدونی چقد خیالمو راحت کردی

ت نت نوشته بود اسهال از نشونه های زایمانه واس همین این چن روز کلی استرس کشیدم اما الان ب لطفه ت بهترم😍

2706