2726

حالم بده خو اگ چیزی میدونین کمکم کنین😣

هفته ۳۲ ام چار روزی هستش ک اسهالم و حالت تهوع دارم گاهی شدید و گاهی خفیف الان علاوه بر اینا سرمم سنگینه و زیره دلمم درد میکنه دکترم س روز پیش رفتم فقد سرم نوشت اب بدنم کم نشه اصلا توجه نکرد بنظرم

خطری نداره این علائم؟ چار روزه کته ماست . دمی ماش و موز و اب فراوون میخورم اما اسهالم خوب نمیشه چکار کنم

شماها تجربه نداشتین

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دکتر برای چیه پس 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
دکتر برای چیه پس 

هر روز ک نمیتونم پاشم هلک و هلک دکتر برم

نینی سایت واسه چیه پس😐 فقد واس غیبت کردنه؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
نمیدونم واس سردی چکار باید کرد

نبات بدون زعفرون باآب جوش...یایه کمی زنجبیل تازه بجو

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
هر روز ک نمیتونم پاشم هلک و هلک دکتر برم نینی سایت واسه چیه پس😐 فقد واس غیبت کردنه؟

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706