2737
2734

حالم بده خو اگ چیزی میدونین کمکم کنین😣

هفته ۳۲ ام چار روزی هستش ک اسهالم و حالت تهوع دارم گاهی شدید و گاهی خفیف الان علاوه بر اینا سرمم سنگینه و زیره دلمم درد میکنه دکترم س روز پیش رفتم فقد سرم نوشت اب بدنم کم نشه اصلا توجه نکرد بنظرم

خطری نداره این علائم؟ چار روزه کته ماست . دمی ماش و موز و اب فراوون میخورم اما اسهالم خوب نمیشه چکار کنم

شماها تجربه نداشتین

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر برای چیه پس 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
دکتر برای چیه پس 

هر روز ک نمیتونم پاشم هلک و هلک دکتر برم

نینی سایت واسه چیه پس😐 فقد واس غیبت کردنه؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
نمیدونم واس سردی چکار باید کرد

نبات بدون زعفرون باآب جوش...یایه کمی زنجبیل تازه بجو

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
هر روز ک نمیتونم پاشم هلک و هلک دکتر برم نینی سایت واسه چیه پس😐 فقد واس غیبت کردنه؟

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706